Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin TL Temel İhtiyaç Kredisi

Bayramizm1

Üye
Yeni Üye
29
6
8
Beyler ozur dilerim ama ogrenmem gerek. benim hala cevap gelmedi basvurular biteli kac ay oldu. olumlu cikma ihtimali varmi hala? ve ne zaman aciklanir bilgisi olan yokmu ya

tuna

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
64
28
Vala bende bekliyorum bizi unuttular heralde

burakblgc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
245
115
43
bişey bekleme dostum bende bekliyorum 3 aydir halâ degerlendirmede ulan bare red verin yeter ya yeter nasıl bir sistem bu

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Benimkide hala beklemede bizi öldü saniyolar muhtemelen baska açıklaması yok ben pazartesi doğum belgemle beraber şubeye gitmeyi düşünüyorum sizde gidin

xzaykoo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
211
173
43
Benim arkadaşıma halk bankasından bugün 5000tl destek kredisi onaylandı 2 ay önce falan başvuru yapmıştı eğer başvurun iptal edilmediyse umudunu kesme. sadece onay süresi belirsiz

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,686
6,613
113
5k çıktı bana 3 ay sonra ödemem başlıyor deneme bonusu veren site verin bana 😂

lyon28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
315
83
Beyler size bu işin püf noktasını anlatırım özelden yazın 40 gün bekledim bende sonunda aldım 5 ay önce

peki54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
17
18
Neyi bekletiion ver red gitsin niye umutlandryisun insanları

lyon28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,181
315
83
Beyler benim kredi puanım kötü idi ziraat, vakıfbank, halkbank hepsine başvurdum 40 gün değerlendiriliyor yazıyordu sürekli sonra ziraat katılıma başvurdum ondada aynısı oldu tam umutlarımı kaybetmişken vakıf katılımı aradım şubeyi bi kaç soru sordu sistemden baktı kaç bin tl ye izin veriyor sistem diye sonra gelin kullandıralım dedi 3 bin aldım ben iş güç yoktu hem adam maaş gösterebilirsen 5 binde verebiliriz dedi ama tabi iş olmadığı için gösteremedim 3 bini aldım

sysedatt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,319
481
83
Başka çıkan varmı acaba bende ziraattan hala bekliyorum

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
Valla ben twitterdan yüklendim çokomelli bakanımızı da etiketledim hepimiz aynı durumdayız sanki bankayı zimmetimize geçirin dedik