Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 100 TL Yatırımsız Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
26 saat önce mail attım hala eklenmedi sabahtan beri canlı desteğe bağlanmak çalışıyorum

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
beyler ben alamadım bugün üye olduğum için ip değiştirip girin canlı hemen bağlanıyo sureklı ip değiştirin

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
beyler ben alamadım bugün üye olduğum için ip değiştirip girin canlı hemen bağlanıyo sureklı ip değiştirin
Yok dost olmuyor ben 10-15 dk bekliyorum sonra Çerezleri temizleyip tekrar bağlamıyorum sabah 10 dan beri uğraşıyorum bağlanamadım daha

akropat27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
97
28
Banada 40 saati gecti 6 mail attim sonuc yok

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
Kimse boşuna üye olmasın 100 TL filan vermiyorlar. Dün gece bende üye oldum mail attım canlı desteğe bağlanmaya çalışıyorum hiç bir yerden ulaşılamıyor. Üye kasıyorlar 100 TL verildiği felan yok boşa zaman kaybedip ümitlenmeyin.
Millete boşuna üye olmayın degıp kendın üye olup 50 tane mail arıyon ne iş anlamadım ko

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Arkadaşlar mail attıgım ssyi atsam bana canlı destekden bonusu alabilecek var mı çekim yaparsam yarısı onun ben pek anlamıyorum da

akropat27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
97
28
Suan ilk defa canli destege baglandim ya kulanici adimi ve e postlo sordu bakalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...