Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 100 TL Yatırımsız Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Hala yok canlı destek te yok ıpı degişti olmadı

ceroxlive

LOSER
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,077
1,440
113
canlıya bağlanıp aldım hayret adamlar 100tl veriyor üstüne ilgili konuşuyor. bazı bürolar yatırım yaparken bile oto cevap veriyor. Beyler alamayan varsa maili erken attım yüklenmedi yazın canlıya biraz bekletiyor ama bağlanıyor. Yüklüyorlar hemen

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
canlıya bağlanıp aldım hayret adamlar 100tl veriyor üstüne ilgili konuşuyor. bazı bürolar yatırım yaparken bile oto cevap veriyor. Beyler alamayan varsa maili erken attım yüklenmedi yazın canlıya biraz bekletiyor ama bağlanıyor. Yüklüyorlar hemen
Canlı bende acılmıyor nasıl yapcaz arkadaşlar ıp degişti olmadı yine

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Çerezleride sildim canlı destek baglanmadı yine

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Kullanıcı adınızı mail adresi verin almaya çalışayım şansınız dönerse bizide şans bonusu verirsiniz :)
Eyvallah kardeşim sonunda baglandı yüklendi cekimde papara olurmu arkadaşlar yoksa havale şartmı tutarsa tekrardan teşekkür ederim ilgin İcin kardeşim

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Bol şans dostum ben yaptım kupon saf gibi 50 sini bastım geldi kupon

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Arkadaşlar kuponlar tuttu sonuçlanmadı sizde de sıkıntı var mı

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,613
852
113
Abı canlı destege bağlanan nasıl bağlanıo bırı yardım etsın sabahtan beri baglanamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...