Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 100 TL Yatırımsız Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
şU konuda 10 larca mesa var gerçekten 100 alıp çeken oldumu merak etmiyor değilim. hiç inandırıcı gelmedi nedense

majestica01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
29
28
şU konuda 10 larca mesa var gerçekten 100 alıp çeken oldumu merak etmiyor değilim. hiç inandırıcı gelmedi nedense
Ben cekemedim ama çekeni bizzat gördüm 4 dakika içinde 600 lirayı yolladilar cidden çok değişik ama takir takir ödediler bir gercek

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
Ben cekemedim ama çekeni bizzat gördüm 4 dakika içinde 600 lirayı yolladilar cidden çok değişik ama takir takir ödediler bir gercek
ben zannetmiyorum kardeşim site merdiven altı bu 1 ikincisi siteye giriş bi hayli zor 1 kişiye göz boyamak için ödemişlerdir 10 kişi 20 olsa asla ödemezler diye düşünüyorum buda 3

majestica01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
29
28
ben zannetmiyorum kardeşim site merdiven altı bu 1 ikincisi siteye giriş bi hayli zor 1 kişiye göz boyamak için ödemişlerdir 10 kişi 20 olsa asla ödemezler diye düşünüyorum buda 3
Daha ödeme alamadım diyen kimseyi de görmedim 3 3 4 forumda takip ettim konuyu ciddi anlamda çok büyük sermaye var site değişik yada sonradan tokatlayscak bilemem tabi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bana da ödediler beyler 1000 kişiye en az 500 ödese en az 500.000 tl dağıttılar bir gariplik var

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Arkadaslar bı sorum olcak basketbol da hangı ceyrek daha cok sayı oldu nerden bakcaz nasıl anlıcaz bilen biri anlatabilirmi acaba bana

Fdnck12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
41
28
Ödeme yaptılar baba ama bize daha yüklenmedi bile

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
Mesajlari okumuyonmi gecmisi okumadan konusuyosunuz. Ben dahil.kac ki min500 max 1000 olarak cekim yapti bu siteden
Vay be bunlar sanırım vurgun yapıp site açtı bugune kadar dürüst sitelerde hiç direk 100 tl deneme vereni görmedim :) bi yaşıma daha girdim

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Ben 2 sefer cerezleri temizledim 2. Cide baglandı ekran görüntüsü attım mail yüklendi

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
500 binden fazla talep varmıs bonusa :) twitterde az baktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...