Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 100 TL Yatırımsız Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdal3787

Üye
Yeni Üye
16
3
3
binlerce üyeye min 500 yollayan site senin benim afedersiniz kıçı kırık 200-300, max 1-2k lık yatırımlarımıza mı çökücek. bonus meselelerinden dolayı canlı destekten şu ara hiçbir bilgi alamayız kimseyi iplemiyorlar ama önümüzdeki günlerde ilgilenirler herkesle

bu siteye kuşkusu olana şaka mı yapıyorsun diye sormak gerekir. bu adamlar psikopatmı 1m belkide geçik parayı koşulsuz dağıtıp milletin 20-30k sını ödemesin. adamlar bets10 un holiganın yapmadığını yaptı. kimbilir kaç kişinin çektiği para kendisine ilaç gibi geldi. adamlar büyük bir alkışı hak etti.

sitenin bellliki bütçesi parası çok yüksek belki ileride bir numara sağlam sitelerden biri olacak 2-3 kişi gelmiş çekim yaptım ama yatırımım yapmam çöp site diyor yatırım yapma fikrinde olanlarıda korkutuyor. karşınızda deneme bonusu alıp çevrimini bitirip parayı yollamadan 100 liranıza çöken site yok

adam 500 çekmiş site tekin değil diyor çekmeseydin o zaman reis havadan 500 lira gelmiş aşık ol öyle site
Ben para falan çekmedim dostum ben sadice lisansı belli değil okumasını bilmiyorsan öğren

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...