Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 100 TL Yatırımsız Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceroxlive

LOSER
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,077
1,440
113
twitterda gördüm yeni 1k çekim yapan var keşke bize de ekleseler ama cok yogunluk olmuş aksayacak sanırım

ceroxlive

LOSER
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,077
1,440
113
Ben bu sitenin hak yiyeceğini düşünmüyorum 12 ye kadar atanlara yüklenir bence ama akşamı bulur belki olsun bekleriz hem akşam maçlar var daha iyi
yüklesin de isterse yarın yüklesin :) ben geleceğinden şüpheliyim ilk atanlar hep almış yogunluk oldu herkes öğrenince o yüzden twitterda da paylaştılar

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
bende infoya attım 12 den sonra gordum diğer maili yuklenir umarım 500 çok iyi olurdu zarardayim

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
arkadaşlar lütfen yazarmısınız biliyorsanız hatmail maili ile üye oldum o mail den g maile mail attım olur mu sizdemi öyle yaptınız

Mert8535

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
88
14
8
İlk mailimi gece 4 te attım sonrasında 15-20 tane daha mail attım. Hiç birisine cevap gelmedi. 12 den sonra 1 mail daha attım anında mesaja cevap geldi bonus etkinliği bitti diye. Anlamadığım formda saat 9 da mail atıp 11bucukta bonus tanımlanan arkadaşlar var yada bu zamana kadar eklenen arkadaşlar mı yalan söylüyor veya site elemanı olabilirmi.. Çünkü bu saate kadar o kadar mail attım görmemiş olamazlar herhalde

Ramon3464

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
220
49
28
Uye olabildim mail attim denem bonusu istiyorum diye umarim verirler

badi3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
487
106
43
Ben dün gece üye oldum, mail attım sabah 100 TL eklemişleedi. Son dk goluyle kaybettim 517 olacaktı bakiye çekim verecektim

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,213
1,226
113
bende çekim yaptım 635tl konu açmıştım dün kapatıldı nedenini bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...