Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar Vakıfbank'tan başvuru yapmıştım bende bugün Vakıfbank aradi basvurnuz olumlu yönde sonuçlanmıştır diye mobilden çekim yapalirsiniz dedi girdim mobile krediyi çekmek için hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo müşteri hizmetlerini aradım mesaj gelmemis sonuclanmamis diyo böyle bişey başına gelen var mı

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Evet beyler siyaset yapmayalım yukarıda yazdığım gibi Vakıfbank'tan böyle bişey başına gelen var mı sesli yanıt sisteminden aradılar olumlu dediler internet bankaciligina giriyom hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo bilen arkadaşlar bilgi versin

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
559
113
yarın gıdıp erkenden cekebılırsın zaten aksam oldu yarın al paranı

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
Evet beyler siyaset yapmayalım yukarıda yazdığım gibi Vakıfbank'tan böyle bişey başına gelen var mı sesli yanıt sisteminden aradılar olumlu dediler internet bankaciligina giriyom hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo bilen arkadaşlar bilgi versin
Bankaya hesabımız yok sms bekliyoruz aramada gelmedi hiç bir yerden takipte efemiyoruz el kol bağlı bekliyoruz

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
559
113
sisteme dusmemıs daga ondan normalde olumlu

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
559
113
Senin başına da mi aynisi geldi veya başkasının müşteri hizmetleri daha değerlendirmede diyo ne değişik bi sistem yapmışlar bunlar böyle
kardeşime cıktı aynısı oldu yarın al paranı sısteme yogunluktan dusmedı ondan dolayı musteır hızmetlerı goremedı

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
kardeşime cıktı aynısı oldu yarın al paranı sısteme yogunluktan dusmedı ondan dolayı musteır hızmetlerı goremedı
Eyw sağolasın İns öyledir o zaman yarın bankaya bi gideyim görelim bakalım sağol cevap icin

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,557
4,803
113
Mesai saatleri dışında mı arandınız vakıfbanktan arkadaşlar? Akşam 21-22-23 gibi arananlar da oldu mu?

Donjuan05

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
80
12
8
Arkadaşlar benim vakıfbankta hesabım vardı fakat şifresini unuttum. Kullandığım kredi kartının da skt si geçti 2 yıldır kullanmıyorum. Nasıl sıfırlayabilirim şifreyi?

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
iyide bunlar pazar günü nasıl arıyorlar olumlu diye benim bildiğin bu tarz kredi olaylarında sadece de çalışma saatlerinde ulaşılır müşteriye

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
calısıyormuydun onceden ıcra varmıydı
Şuan çalışmıyorum takipte 1 tane icram var bankaya değil ama 5000 TL ye başvurdum sana dediğim gibi aradilar bugün olumlu dediler seni dediğin gibiyse yarın cekcem bakalım hayırlısı

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Şuan çalışmıyorum takipte 1 tane icram var bankaya değil ama 5000 TL ye başvurdum sana dediğim gibi aradilar bugün olumlu dediler seni dediğin gibiyse yarın cekcem bakalım hayırlısı
Hocam ne zaman başvurdun tarihi ne zamandi?