Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

100$ Binance Deprem Yardımı

megaboss34

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16
20
3
Afet bölgesinde yaşayıp 6 Şubattan önce kimlik doğrulamasıni yapmış kisilere Binance Global 100 $ çekilebilir bakiye ekleyecek.
Umarım bir nebze de olsa ihtiyacı olanların ihtiyacina derman olur.

Resmi Twitter ve Telegram sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm ülkemizin başı sagolsun..

IMG_20230207_195304_241.jpg

Son düzenleme:

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Afet bölgesinde yaşayıp 6 Şubattan önce kimlik doğrulamasıni yapmış kisilere Binance Global 100 $ çekilebilir bakiye ekleyecek.
Umarım bir nebze de olsa ihtiyacı olanların ihtiyacina derman olur.

Resmi Twitter ve Telegram sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm ülkemizin başı sagolsun..

Ekli dosyayı görüntüle 304389
Kaç kişi kullanıyorki bunu saçma olmuş yardım yapacaksan tek afad Kızılaya yap adam napacak parayı orda erzak ihtiyacı var atm yok çeksin market yok alsın yiyecek içecek 5 milyon dolarlık maddi yardım yapacak firma böyle yapmaz yalan bunlar inanmayın

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Kaç kişi kullanıyorki bunu saçma olmuş yardım yapacaksan tek afad Kızılaya yap adam napacak parayı orda erzak ihtiyacı var atm yok çeksin market yok alsın yiyecek içecek 5 milyon dolarlık maddi yardım yapacak firma böyle yapmaz yalan bunlar inanmayın
Ya hikaye yapıyorlar iştre kendilerince, 50-100 kişiye eklerler Onu reklam yaparlar en fazla ne olacak yoksa. 10 ilde kafadan 1 milyon toplam üyesi olsa yani 1 m dolar şahıslara ğara mı yatıracak çok saçma, güvenilmez tamamen

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ya hikaye yapıyorlar iştre kendilerince, 50-100 kişiye eklerler Onu reklam yaparlar en fazla ne olacak yoksa. 10 ilde kafadan 1 milyon toplam üyesi olsa yani 1 m dolar şahıslara ğara mı yatıracak çok saçma, güvenilmez tamamen
5 milyon dolar bağış yapsa afada baya büyük bir yardım olur tl ye vurunca ama bilerek böyle yapıyorlar ulan kaç kullanıcın var o bölgelerde 5 milyon dolar bağış yapacaksın hadi yaptın adam napacak onu dalga geçiyor şrfszler

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
5 milyon dolar bağış yapsa afada baya büyük bir yardım olur tl ye vurunca ama bilerek böyle yapıyorlar ulan kaç kullanıcın var o bölgelerde 5 milyon dolar bağış yapacaksın hadi yaptın adam napacak onu dalga geçiyor şrfszler
Reklam aga işte ne dersin ki, sonuçta okumaya gezmeye gidip orda binlerce insan var nüfusu farklı şehirde olan belkide, ya da aksine İstanbul’a farklı şehirde yaşayıp nüfusu deprem bölgesinde olan insanlar var yani koca binance bunu düşünmüyorsa ne diyelim yazık kafalarına. Yapsa bile depremden zarar görenlerin belki yüzde 2 sine anca gider bu gerisi alakasız insanlara gider

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
3 milyon dolardan fazla bağış topladı binance zaten bu kampanya dısında. sözde türk borsalarından ses var mı paribudan btcturkten icrypexten?

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,299
1,002
113
Bence de yalandır

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,334
1,347
113
Kendileride mi düşünmüyo o kadar depremden zarar gören insanları binance hesabımı var sanki aptallar yav

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Ya Türkiye'de ki zenginlerin hepsi birer milyon verse çok faydası olur ama sayılı kişiler disinda fazla yardım eden yok

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Agalar boşuna kimse ümitlenmesin. Ek doğrulamada adres doğrulaması yapanlar alabilir onu da kimse yapmadığı icin kimseye eklenmez adamlar uyanık :) Biliyolae kimsenin yapmadığını çünkü ek bi doğrulama

10line27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
152
131
43
Benim uyeligim var ama kimlik dogrulamasi yapamadım yardimci oöurmusunuz