Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

11 Milyon €

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,941
21,113
zamanla cok daha iyi olacak fenerin hali;)

gdanska

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
17
8
Hayatımda gördüğüm en saçma kampanya. Taraftarından para isteyen takım, pardon takım dedim, takım değildir benim gözümde. Aynı şekil galatasarayda takım değildir. Rahmetli özhan canaydın döneminde iban numarası verip taraftardan para toplamışlardı..( takım tutmuyorum )

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Hayatımda gördüğüm en saçma kampanya. Taraftarından para isteyen takım, pardon takım dedim, takım değildir benim gözümde. Aynı şekil galatasarayda takım değildir. Rahmetli özhan canaydın döneminde iban numarası verip taraftardan para toplamışlardı..( takım tutmuyorum )
1 Takım değil zaten Spor Klübü, iyi ki tutmuyorsun :) Kampanya Futbol takımına özgü birşey değil bilmem anlayabildin mi ?

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
Hakkarideki Ardahandaki adam maca gidemiyor cogu zaman forma almaya niyet ediyor almıyor.Uzak yerlerde yaşayan klube nasil katkım olur diye düşünen kişiler için bir fırsat. Ayrica kimseden zorla almiyorlar gönül bağı olan takımına sevdalı olan insanlar anlayabilir bunu . Not Fenerbahçeli değilim :)