Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

2 Milyon Suriyeli

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Evet iblid savaşaı kapıda..savaş çıkarsa 2 miyon suriyeli daha gelecek 5 milyon önceden gelmişti totatlde 7 milyon olacak..
Adanalı olarak yazıyorum bunları..Uzaktan konusup onlar Din kardeşimiz, yazık günah laflarını artık kabul etmiyorum.Gelin adana antep hatay cevresine görün suriyelileri.Sokakta kadınımıza kızımıza bakacaklarına bunlarıda askere alın eğitin gönderin suriyeye..Kaymakamlığa gidiyorum suriyeli sırası,Ptt ye gidiyorum suriyeli sırası,Hastanaleri söylemiyorum bile..Gece gündüz nargile içip sokakta kadına bakmaktan ereksiyon halinde gezen bu guruhlar akşam eve gelince ne yapıyorlar.Doğum haneler suriyeliler ile dolu sıra bulamadık yaa hastanede 20 tane doğum vardı 13 tanesi suriyelinin..Bu nasıl iştir arkadaş..
Milli bilinç yok,toplumsal ahlak,gelenek yok bunlarda..sahillere gidiyoruzz adam nargilesi ile gelmiş sıçan gibi tiplerle toplu halde yaşayıp bağıra bağıra pardon anıra anıra konuşuyorlar..Mersinde yüksek sesle konuşmayın diyen adamın boğazını kestiler, Mülteci kampına Türkmen istemyrz diye bayrağımızı indirdiler..Bunlar Din kardeşimz güya..Bunlardan Kardeşte olmaz can mal ırz namusta emanet edilmez.
Bir takım grup, bunlar ne yapsın savaştalar din kardeşimiz,hadis var yardım etmeliyz falan filan edebiyatı yapıyorlar..yahu yardım et bunsa sorun yok..alma sınırdan içeri maaş bağlama bunlara. sınırda güvenli gölgede kamp kur yaşasınlar ordaa ülkeye soktunuzda ne oldu..ülkenn af edersnzz içine sıçtılar..Medyaya yansımıyor zaten akp sayesinde ama bunları yaşayan biziz gelin Adana,Antep ve hataya görün suriyelileri neler yapıyorlar..Geçen yine mahallede köşede 4 tane bu lağım faresinden kızlar geçiyor bu ibnlern elleri şeylernde arapça konuşuyorlar kızlar hakknda şunu bilmem ne yapsam diyor bizde biliyrz arapçayı duyduk çağırdık güzel bir dövdük..Bu adamlar böylee ülkemz ne oldu ne olacak derdinde değiller hiç..Bayramda gidiyorlar ne güzel kalsanıza orda savaş yok gittğinz bölgede..Adamlar niye gitsin keyifleri yerinde...Ha birde şöyle tipler var suriyeiler bakıyorda türklerde bakmıyor mu sanki diyen andavallar var..Kardeşim bu kadar arap sevicilği yapmayın be.. o kadar arap ülkesi var niye kimse kabul etmiyor..Suriyeliler araplar içinde en sapkın olan araplardır birde böyle durum var yani..Ürdün bakanı ne dedi biliyormusnz...Ülkem mültecileri alacak kadar değersiz değil dedi..çok haklı..daha ucuz olan türkiye ve lübnana gitsinler onlar burda yaşayamaz dedi..

Son olarak sözüüm onlar bize yardım etti,hepimiz müslümanz yardım etmelyiz diyenler varsaa 2 tane suriyeliyi yanlarına alsınlar 1 ay yaşasınlar göreym..Madem bu kadar arap seviyorsunuz alın yanınıza 2 tanesini bakında görelim.

https://www.youtube.com/watch?v=EJjRlPL7MkA

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Sonuna kadar haklisin kardesim.agir kufrediyorum bunlarada bunlara izin verenlerede.

dem bele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
345
45
28
suriyelilere küfür ettiğim kadar şu dünyada düşmanıma küfür etmemişimdir .göt korkusundan savaşamayan ibneleri beslemekden bıktım

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Kürdümüzün Türkümüzün Tutuşmaları Bitti Bu Amınakodukllarıma Gelin Siz Memleketimizde Krallar Gibi Yaşayın Diyoruz .
Amınakoduğumun Evlatlarıııı Bunların Kanını İçsem Doymammmmm

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
bıktık vallahi yıldık bu adamlardan..bu düşüncelri belirtncede din düşmanı ülke düşmanı oluyorsun..Ne düzenli bir mülteci politikası var ne de çözüm hiçbirşey yok bu şekilde devam ederse 20 yılda nüfusları 12-13 milyon olacak. Adanada azınlıkta kalcaz yani..Birde heryer arapça tabela ile doldu..andımız ile milli bayramlrımız ile uğraşılacağına bu tabelalar ile uğraşın.Ulan çocukluğumda ne güzeldi bee 19 mayıs vardı 29 ekim vardı yerli malı haftası vardı..Hepsi kalktı o çoşku yok..19 mayısta ailecek giderdik bayraklar ellimzde milli duyguların yoğun oldğu şeylerdi bunlar..şimdi hiç biri yok..
Gerçi bendekide laf yani Adam türk milliyetçilğine karşıyım dedi ayaklarımın altına alıyorum dedi..İsminde bile TÜRK kelimesi geçen ülkenin başkanı Türk milliyetçilğine karşıyım diyor..Osmanlıda bu hatay düştü..İlk başta yönetmde türk sadrazamlar varken(sadrazam bile arapça kelime) sonradan devşirmeler onlarıda bırakıp en sonunda araplar geldi..Yavuz Sultan selim kutsal emanetleri, halifeliği mısırı aldı diye olmadı..Mısır seferi dönüşünde yanında binlerce arap müderris ve kadı ile döndü.bu insanlar zamanla yönetime giirip beşik ulemalığı denilen sistemi getirdi.Türkmenlere türklere her türlü vergiyi bağladınız..Yahu dağda hayvanın kayboldu devlet buldu vergi,evde bekar cocuğun var vergi..osmanlı vergi sistemni bi araştırın ağlarsınzz yaa:)
Şimdide aynı ikinci sınıf vatandaş olduk,
videoda dk 0.58 de türk milleyetçiliğine ne diyor bakın:) ne olursa olsun o şekilde türk milliyetçilğini alet edemezsn

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Kardaşım zaten herşeyi bu adam getirdi başımıza bela olarak artık ne yapacağını bilememek korkutucu bir travma efendi hazretlerine dokunan birşey olmadığından rahatlıkla müslümanlık dersi veriyor bilmukabele kendisi bizim kadar ince ayrıntılı yaşasaydı hayatı çoluğu çocuklarıyla beraber tabi birde yenge hanımla sokaklardan geçerken lafa tutsalardı anlarlardı ama nerede neyi anlayacak adam kral oldu kral ettiler başımıza lanet gelsin Atatürkçülüğü bitiren o ellere lanet gelsin bir din bir imanı kullanıpta o elleri kiralayan zihniyetlere ...

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,402
6,764
113
Suç onlarda değil bizde toplum olarak başlayacaksın bir linç kampanyası geberteceksin yuzlerce sini bir iki güne ülkede suriyeli kalır mi o zaman göreceksin ülkelerine defolup giderler

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Suç onlarda değil bizde toplum olarak başlayacaksın bir linç kampanyası geberteceksin yuzlerce sini bir iki güne ülkede suriyeli kalır mi o zaman göreceksin ülkelerine defolup giderler
Hamido öyle diyorsunda kardaşım yaratıklara dokununca suçlu oluyoruz ve bu politika çok sıkıntılı bir işleyiş hali almış durumda başımıza geldi biliyoruz abi dokunulmazlıkları var resmen teşkilatlarımız bunu gözden geçirmeli böyle olmamalı

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Kardaşım zaten herşeyi bu adam getirdi başımıza bela olarak artık ne yapacağını bilememek korkutucu bir travma efendi hazretlerine dokunan birşey olmadığından rahatlıkla müslümanlık dersi veriyor bilmukabele kendisi bizim kadar ince ayrıntılı yaşasaydı hayatı çoluğu çocuklarıyla beraber tabi birde yenge hanımla sokaklardan geçerken lafa tutsalardı anlarlardı ama nerede neyi anlayacak adam kral oldu kral ettiler başımıza lanet gelsin Atatürkçülüğü bitiren o ellere lanet gelsin bir din bir imanı kullanıpta o elleri kiralayan zihniyetlere ...
ben atatürkü kullanıp politika yapanlarada karşıyım..Atatürk zaten kendisi diyor bedenim yok olabilir baki kalan ülkemdir diye ama bizim zihiniyet ehrşeyde atatürk-din karşılaştırması yapıyor..

Arap seviciler Türkler nasıl müslüman oldu acaba.Okulda anlatılan (meb in uygun gördüğü) tarih kitalarındaki gibi talas savaşından sonra topluca müslüman oldularr:)) kim inanır buna Türkler kesilerek soy kırıma uğrayarak müslüman olmuştur.. 5 bin yıllık geleneği olan bir ırkı değiştirmezsn kolay kolay..
Kuteybe denen ARAP ibnesi 1 milyon türkü kesmiştir.Buhara semerkant talan edilmiştir..Yıllar sonra ise Türklerden oluşan hülaguhan ordusu bunun intikamnı almış 2 milyon arabı kesmiştir.Hiç kimseeee Rabia işareti yapıp ( saçma bir işaret sonradan anlam yüklediler tek devlet tek millet diye) arap seviciliği yapmasın..Türklern Sembolü Bozkurttur..Rusların Ayıdır..İşaretimiz Bozkurt işaretidir ( mhp ye özgü değil)...Nasıl zafer işareti evrensel iken pkk işareti olarak algılandysa bozkurt işaretide Türklern işaretidir..Hiç kimse bilinçli değil..Neyi neden yaptğını bilmiyor.

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
kardeşim bu adamları dövsende öldürsende olmaz.gitmezlerr çok rahatlar çünkü.Gerçekten bıktım bunlardan..Ptt,Mobil hatlar arayın önceden ingilizce türkçe idi şimdi arapçayıda eklediler..ulan hangi ülkede yaşıyoruz biz.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,402
6,764
113
Hamido öyle diyorsunda kardaşım yaratıklara dokununca suçlu oluyoruz ve bu politika çok sıkıntılı bir işleyiş hali almış durumda başımıza geldi biliyoruz abi dokunulmazlıkları var resmen teşkilatlarımız bunu gözden geçirmeli böyle olmamalı
Beş on kişiyle bu dediğim yapılamaz kardeşim benim kasteddigim tüm ulke halkınin birliğiyle yapilabilir

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Yaşasın Özgürlük , Yaşasın İnsan Hakları , Yaşasın Halkların Kardeşliliği , Yaşasın Sosyal Demokratik Cumhuriyetler .
Kahrolsun Faşizm , Kahrolsun Emperyalizm , Kahrolsun Kapitalizm , Kahrolsun Aramızdaki Hainler .
Bir Gün Mutlaka Kazanacağız Motorları Maviliklere Süreceğiz Size Söz ...