Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2023 Yılınız Nasıldı

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Evet arkadaşlar 1 yılı daha geride bırakmamıza az bir zaman kaldı.2023 yılınız nasıldı.
Beni sorarsanız çok kötüydü tam bir felaket.2023 yılına girerken de parasızdım şimdide öyle.
Her yeni yıla girerken güzel dileklerle giriyorum fakat hep sonu hüsran.Bakalım 2024 nasıl olacak.
Biliyorsunuz 2023 şubatta asrın felaketi depremi yaşadık.Bende kendi içimde felaketi yaşadım.
Yaşıyoruz iştee..Sağlığımız iyi çok şükür ama yaşıyoruz.Bunun neyine yaşamak denirse..
Elbet düzelir herşey umarım.Herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlar.Herkese bol şanslar.

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Evet arkadaşlar 1 yılı daha geride bırakmamıza az bir zaman kaldı.2023 yılınız nasıldı.
Beni sorarsanız çok kötüydü tam bir felaket.2023 yılına girerken de parasızdım şimdide öyle.
Her yeni yıla girerken güzel dileklerle giriyorum fakat hep sonu hüsran.Bakalım 2024 nasıl olacak.
Biliyorsunuz 2023 şubatta asrın felaketi depremi yaşadık.Bende kendi içimde felaketi yaşadım.
Yaşıyoruz iştee..Sağlığımız iyi çok şükür ama yaşıyoruz.Bunun neyine yaşamak denirse..
Elbet düzelir herşey umarım.Herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlar.Herkese bol şanslar.

borcum 10.000 ıle gırıyordum smdı 35k ıle gırıcez buyuk bı suprız olmazsa.d

ceisan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
299
348
63
150 bin borçla girdim 220 borçla kapatıyorum 😅

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
İlk yarısı berbattı ama 2.yarısı hem normal hayat hem kumar konusunda şanslı gidiyor. Aşk mı o da ne hocam ben ne anlarım aşktan sevgiden ömrümde bir kere sevilmemişim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,619
5,168
113
Borc kismi yil basina kadar degisir suan net bi cevap veremiyorum iyi forumlar

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
807
279
63
Bekledigim gibi bir yil olmadi cokda bise kazanamadim verdigimi aldim.2024 guzel gecer umarim herkes icin ve benim için

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,986
13,116
113
Toplam 400k borc odedim 110k borc kaldi bi ara tefeciyede bulastik 17 bine 30k gununde vermesem 60k bi ay sonra 120k olcakti buyuk ihtimalle götü birakcaktik ömür boyu. 4 aylık borcum kaldi nisanda tertemizim hayatta basarilar. Borclari kumarla degil maasla odedim. Borclar kumardan odemesi maastan oldu

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Hayatımın en kötü yıllarını sıralasam ya 2. Olur ya 1. Olur, 6 senelik ilişkim bitti, hayat bitti. Geri kalan hiçbir şeyin ve kimsenin önemi yok.

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,367
2,437
113