Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2023 Yılınız Nasıldı

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Allah'a şükür borçsuz girdik borçlu çıkıyoruz
Ama kapatırız inşallah 😁😁

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,367
2,437
113
Tümbette 3 bete 150bin X vurdum 450k harici bok gibi
Tumbetdw aylık haftalık bonus veriyorlar adamlar öyle bir çevrim istiyorum cevirebilene helal olsun adam aldığın bonusun slotta 25 katı canlıda 62.5 katı istemiyor anaparayida aynı şekilde istiyor kafayı yemiş bunlar bonusu anlarımda anapara ne amk 1 kat dese anlarım oda 25 kat 62.5 kat cevrim

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
959
113
rezalet, bol kazançların oldugu ancak bol kayıplarından daha çok oldugu bir yıldı.
dün bir karar aldım geç oldu ancak bu illetti bırakıyorum.
kısacası 2023 güzel bitireceğim.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,804
6,928
113
Tumbetdw aylık haftalık bonus veriyorlar adamlar öyle bir çevrim istiyorum cevirebilene helal olsun adam aldığın bonusun slotta 25 katı canlıda 62.5 katı istemiyor anaparayida aynı şekilde istiyor kafayı yemiş bunlar bonusu anlarımda anapara ne amk 1 kat dese anlarım oda 25 kat 62.5 kat cevrim
Aslında 10 kat 20 kat çevrim farketmiyor slotta şans yaver gittimi saatlerce spin atıyoruz zaten

Vurguncu4141

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
513
226
43
Ben çok cevirdim kuzen zor bisey değil buy yapmadığın sürece çevriliyo ama bonusu alcaksan 300 400 tl ye almiycan ceviremessin

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Çılgın, kışkırtıcı, çekici, baştan çıkarıcı, egzotik, , alımlı, işveli geçen bir 2023 oldu..🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥.desem de inanmayın, kol gibi geldi, deldi geçti, bastı geçti, çaktı geçti.Turkiye şartlarında nasıl olabilirdi ki !! Şimdi en büyük ve uzun süredir planladigim hayalim (hayali planlamak 😁😁) 7.5 ay sonra emekli olunca bir karavan minibus alıp , tüm memleketi doyasıya gezmek olacak.Youtube da izlerken imrene imrene bakmaktan bıktım artık, millet özgür hayatı tadımsıyor. Kâh ormanda, kâh deniz kenarında , kâh karlar içinde, kâh pırıl pırıl parlayan yıldızların altında...Umarım herkese nasip olsun, hayatta zevk almayı bilmek gerçekten büyük bir sanattır

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Çılgın, kışkırtıcı, çekici, baştan çıkarıcı, egzotik, , alımlı, işveli geçen bir 2023 oldu..🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥.desem de inanmayın, kol gibi geldi, deldi geçti, bastı geçti, çaktı geçti.Turkiye şartlarında nasıl olabilirdi ki !! Şimdi en büyük ve uzun süredir planladigim hayalim (hayali planlamak 😁😁) 7.5 ay sonra emekli olunca bir karavan minibus alıp , tüm memleketi doyasıya gezmek olacak.Youtube da izlerken imrene imrene bakmaktan bıktım artık, millet özgür hayatı tadımsıyor. Kâh ormanda, kâh deniz kenarında , kâh karlar içinde, kâh pırıl pırıl parlayan yıldızların altında...Umarım herkese nasip olsun, hayatta zevk almayı bilmek gerçekten büyük bir sanattır
o karavan ne kadar mazot yakacak ? ona güçmü yeter

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
o karavan ne kadar mazot yakacak ? ona güçmü yeter
Yeter yeter, olmadı , Antep'e kaçak mazotculara giderim artık, o da olmazsa mazota su katarım .🤣🤣 Şaka maka ama hayalim için her şeyi denerim , bir hayalim de Bahamalar, ya da Amazonlar 'a gitmek ama o başka bir bahara artik

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
İnanılmaz bir yıl oldu. Kumar olarak değil de hayati olarak battım. Sürekli panik ataklar geçirdim. Bazı hedeflerim vardı olmadı. Allah'a 26 yaşındayım ve hep dua ettim. Hiç kabul olmadı ve dini araştırıp agnostik oldum. Allah var diyemem yok da diyemem.
Ortak bi yanımız varmış dost.Benimde inancım kalmadı Allah cc ye. Bizi hiç görmüyor allah. Zenginler yaşıyor bu hayatı

Recep67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
990
437
63
Borçla girdik borçla çıkıyoruz güncel borç durumu 71k :D
O değilde 29 yasindayim 12 senedir çalışıyorum sahip olabildigim tek şey bı ev.
Ama şunu sorgular oldum insanı bitiren kumar mi yoksa ülkenin şartlarımi?
Kumar keyif oyunu fakat çevremde gordugum kadarıyla bizim ulkemizde bı umut kapısı gibi bir hal almış durumda yada ben mi öyle düşünüyorum bilemedim

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Aynen öyle kardeşim. İnsanlar öldürülüyor, tecavüz ediliyor işkenceler görüyor. Bebek doğar doğmaz ölüyor. Sorsan imtihan dünyası. Yalan dolan amk. Çocukken kandırdı din tüccarları bizi. Geçen yaza kadar hep namaz kılardım. Hepsi boşmuş. Tanrıya inansam gök tanrıya inanırım sadece. Kimseye karışmıyor 😁
Allah'ın da emrettiği yaşam düzeni bu değil , insanların kendi elleriyle kurdukları bir dünya düzeni var, örneğin Türkiye'de 80 milyon kişi var ama 3-5 Multi miyarderin şirketlerinde ona kölelik ediyor, bu mu Allahun emri ! Takdiri !! Tabiki değil O'nun istediği düzende devlet başkanı yer ise lagimcisi da aynı yemeği yer .Ama ilk insandan bu yana insanoğlunun zaaf ve içsel düşmanı çok olduğundan, ve ortada bir imtihan olduğundan böyle. Gençler ben de güllük gülistanlık bir hayat yaşamadım, uzun uzadıya anlatilacak gibi değil ama hata yapmayın, Allah'a suç atmayın , bunun şakası yok, daha beter durumlarin sebebi budur

Scrrs

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,250
695
113
Aldatıldık terk edildik battık çıktık bir ara yarım milyon ile zengin olduk sandık sonra 1 sigara parasına muhtaç kaldık ama nefes alıyoruz bunda şükür borç yok harç yok vatan millet sağ olsun 2023 güzel girdi bana

olivero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,106
1,543
113
Evet arkadaşlar 1 yılı daha geride bırakmamıza az bir zaman kaldı.2023 yılınız nasıldı.
Beni sorarsanız çok kötüydü tam bir felaket.2023 yılına girerken de parasızdım şimdide öyle.
Her yeni yıla girerken güzel dileklerle giriyorum fakat hep sonu hüsran.Bakalım 2024 nasıl olacak.
Biliyorsunuz 2023 şubatta asrın felaketi depremi yaşadık.Bende kendi içimde felaketi yaşadım.
Yaşıyoruz iştee..Sağlığımız iyi çok şükür ama yaşıyoruz.Bunun neyine yaşamak denirse..
Elbet düzelir herşey umarım.Herkesin hakkında hayırlısı olsun dostlar.Herkese bol şanslar.
Yrrk gibiydi. Bunu mu duymak istiyosun 😬

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,619
5,168
113
İnanılmaz bir yıl oldu. Kumar olarak değil de hayati olarak battım. Sürekli panik ataklar geçirdim. Bazı hedeflerim vardı olmadı. Allah'a 26 yaşındayım ve hep dua ettim. Hiç kabul olmadı ve dini araştırıp agnostik oldum. Allah var diyemem yok da diyemem.
Nick efso. Nick entry uyumu 😁