Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 3 Hafta Tam Kapanmamız Gerekir'

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Sürecin başından beri bilim kurulu üyeleri bu konuda konuşmaktan, demeç vermekten sakındı şimdi resmen tvde çıkıp bunu söylediyse durum gerçekten fena..

1605737066344.png

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,459
26,463
113
Allah sonumuzu hayır etsin.

Silvergrey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
515
95
28
Aralık ve Ocak ayı çok sancılı geçecek hala maskesiz dolaşanlar var

Levent0505

Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
826
542
93
Tüm ülkeyi 15 gün kapatacaksın Eve bak bakalım virüs kalıyormu adamlar haklı dağılın 😉

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,429
3,985
113
Yaptırım yok.Bilinci felç olmuş zombi karakterli bir toplum olduk.Anlagis , feraset , en önemlisi insanlık yok.Maske takmayan , uyarılara aldırmayan milyonlarca ......... şahıs var.Takmiyor , takanla dalga geçiyor.Diyorum ki ; keşke vakt-i zamanında o maskeyi babanız taksaydi da şu güzel dünyayı mundar etmeseydiniz !!

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
yav birader öyle bıktım ki artık şu sorumsuz insanlardan. Yanlış anlaşılmasın ben şimdi okullar açılsın demiyorum açılmamalı da zaten kesinlikle ama neredeyse 1 senedir okuluma gidemiyorum ve ne zaman döneceğimi de bilmiyorum. Resmen hayatımdan hatta hepimizin hayatından 1 sene çalındı gitti. Sorumsuz bir hükümet var ne yaptığını bilmeyen, zamanında önlem almayan alınca da saçma sapan önlemler alan bir hükümet var. Daha geçen ay herkes bas bas önlem diye bağırırken sağlık bakanı her şey iyiye gidiyor falan diyordu. Yazın turizm ölmesin diye her şeyi serbest bıraktılar şimdi yine onun ceremesini çekiyoruz. Daha vaka sayılarını bile adam akıllı açıklamıyorlar. Sen günlük 50 60k vaka açıklayınca bak bakalım her gün dışarıda gezen andavallar yine çıkabilecek mi evinden? İBB sadece İstanbul genelinde 164 kişi öldü diyor salgın hastalıktan 1 günde ama Türkiye geneli 100müş yersen? Vatandaşına zaten girmiyorum bile maske takmaz mesafe korumaz uyarana fırça atan bir toplumumuz var. Adam geçen yanımda ATM kullanıyor maskesi takılı değil. Dayının biri gençleri almış yanına akıl veriyordu maske takmayın ilerde daha kötü hasta olursunuz hilmem ne diyor ya sen kimsin Allah aşkına bu açıklamayı yapabiliyorsun birine ya? Sözde yasak var denetimi yok sigara yasağı getirdiler polis kaldırıma oturmuş arkadaşıyla sigara içiyordu yanımda, hani yasak nerede diyince bana bakıyor ters ters. Bir de çıkmışlar aşı yaptirmicam diyenler var neymiş Bill Gates kontrol edecekmiş ulan geri zekalı senin esenler konumundan Bill gatese ne gibi yararın olacak da seni kontrol edecek ya.

Neyse dostlar kusura bakmayın çok doluyum bu konu hakkında. Sorumsuz kendini bilmez aptal insanlar yüzünden hepimizin geleceği mahvoluyor ve kimsenin bu konu hakkında bir şey yaptığı yok. Anasını satayım virüs mesaili çalışıyor sanki haftasonu 10-20 dışı yasak koymak ne ya koyma daha iyi