Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚔️ 30 Ağustos ⚔️

Rayza22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
827
279
63
Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk en büyük lideri ve komutanıdır ben şuna inanırım Atatürk'ü sevmeyen ona hakaret eden benim gözümde insan değildir eğer o ve silah arkadaşları olmasaydı gerçekten isminiz ya Hannan ya marcela olacaktı yani sevmiyorlarsa da saygı duymaları şarttır benim kanaatim

Baysero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
107
20
18
Arkasında okadar büyük bir iz bırakmış bir insan ki küçücük çocuklar bile Atatürk'ün ve Kurtuluş savaşını büyüklerinden dinleyince belgesellerini seyredince onu kalpten seviyor ve onun için gözyaşı döküyor.Ve o küçük çocuklar büyüdüklerinde kocaman bir vatan aşkına sahip oluyorlar ve gerektiğinde Mustafa Kemal paşanın emrettiği gibi gözünü bile kırpmadan vatanı için canını bile vericek bireylere dönüşüyorlar.
Kalbimize vatan aşkını kazıdığı için bize Cumhuriyeti rejimini kurduğu için emperyalizme ve sömürgeciliğe karşı direndiği için ve yurtta ve dünyada barış olmasını istediği için onu ve arkadaşlarını çok seviyorum 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Şuan mevcut hükümetin var oluşunu nasıl bir yol çizdiklerini asgari ücretlerin nasıl bir halde olduğunu görmeni çok isterdim paşam ama sen rahat uyu dediğin gibi ;
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! KURTARACAĞIZ ...