Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

50 Yatırıp 80 Yapıp Çekiyorum

yelkovan982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,429
417
83
İllegal de yapmayın çok fazla hesap hareketi dikkat çeker .. nesine de sıkıntı olmaz da illegal sakat

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
1xbette oynuyorum 50 de çekiliyor saniyede yatıyor saat başı çekiliyor o yüzden kafam rahat diğer siteler gibi günlük 1 2 çekim sınırlaması yok.

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Mantıklı ama bizde o sabır yok kazandıkça daha cok kazanasımız gelio
Daha önce bende hirsliydim artık uyandım ve sabırlı oluyorum 2 gündür 450 kazancliyim bu şekilde para kaybedecegime 20 TL de olsa 1 saat da olsa beklerim cebime girsin

kralbiziz06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
189
107
43
Abi millet 20-30 tl kazandimi çekiliyorlar bizim gözümüz doymuyor ha bire istiyoruz ondan kaybediyoruz

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Öyle yapmak lazim kendime rulette günlük 250 kazanç belirlemiştim 3 gün boyunca boyle yaptm ve 750 kâr ettiydim 4. Günde hirsima yenik düştüm fazla kazanayim dedim eldeki hepsi gitti hirsim 3 gun dayanabildi
Olmuyor işte, benim yaptığım gibi dene istersen kimse kimseye 1 lira vermiyor. 14 TL kar yaptım hemen çektim 50 TL yine yatırdım 60 TL olunca hemen yine cekerim