Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

69 Yaşında TRANSFER

Cengiz Ünder Fenerbahçe’de Olsa ne olurdu ?

• Dirar’ın yedeği olurdu.

Kullanılan: 3 50.0%
  • 18 kişilik kadroya giremezdi.

Kullanılan: 1 16.7%
  • Başka takıma kiralanırdı.

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
4DA965C6-4146-44E6-AB89-332E80165F49.jpeg 69 yaşındaki futbolcu, 2017-18 sezonunda Osmaniye 2 Amatör Küme ekibi Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nden kendisine gelen transfer teklifini kabul etti.

‘Gençlere cesaret vermek istiyorum’
Kunt, genç nesillere örnek olmayı hedeflediğini anlattı: “Amatör liglerde kural gereği hem oyuncu hem de antrenör olarak görev yapılamıyor. Bu nedenle ceza almıştık. 50 yıl futbol oynamış, binlerce öğrenci yetiştirmiş biri olarak ödül beklerken ceza yedik. İtiraz ettim ancak sonuç değişmedi. Profesyonel liglerde buna müsaade edilirken maalesef amatörde uygulanmıyor. Bu haksızlık. Futbol sevgisi nedeniyle okul okuyamadım. Sabah-akşam futbol oynardık. Bu sevgi halen devam ediyor. İki çocuğumla aynı takımda futbol oynadım. 13 yıldır atletizm yarışmalarına da katılıyorum. Spor sevgim her zaman devam edecek. Bunu genç nesillere aktarabilmek için mücadele ediyoruz. Sağlık elverdiğim sürece devam edeceğim. Gençlerin spordan kopmamalarını istiyorum. Onlara cesaret vermek istiyorum. Osmaniye’den de böyle bir teklif gelince kabul ettim. Amacım farklı illerde de sağlık sorunu yaşamadığım sürece futbol hayatımı sürdürmek.”