Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6'lıyı Aldık

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,510
44,624
113
On senelik paylasirim sanane izinmi alcam lale bı git keyfine bak musallat olma herkeze ruh hastası
Ruh hastasi sensin.senden huylandim sen gecende burda banka acigi buldum coin acigi buldum diye konusmuyormuydun?kimmis ruh hastasi?milleti tokatliycan aklinca dimi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,510
44,624
113
Ayıp degilmi cano
Bro sikintili ve tehlikeli bu.yoksa isteyen istedigi paylasimi yapsin banane.ama bu afam paylasirsa sikinti.kendisi bnka acigi buldum coin acigi buldum diyor sonra bana ruh hastasi diyor.actigi son konulara bi bak anlarsin bu ne ayak.konuyuda acmistir simdi at yarisi kuponu saticaktir 😁

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Bro sikintili ve tehlikeli bu.yoksa isteyen istedigi paylasimi yapsin banane.ama bu afam paylasirsa sikinti.kendisi bnka acigi buldum coin acigi buldum diyor sonra bana ruh hastasi diyor.actigi son konulara bi bak anlarsin bu ne ayak.konuyuda acmistir simdi at yarisi kuponu saticaktir 😁
Evet ilk müsterim ve göz ağrım olurmusun 😂

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,866
15,694
113
Var bi gariplik😄

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Bir ayakta surdirek favori , günün bankosu , teki gelmiş, fazla bile vermiş bu altılı, yanlışlık olmalı, tjk ya itirazda bulunmak lazım fazla vermişsiniz diye, kaldı ki diğer ayaklar da plase atlar var yani herkesin kuponunda olan atlar, ne kadar bekledigin merak konusu

Haktas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
135
43
8 bin tl kazandım bir günde bittik

Haktas

Tanınmış üye