Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 96aca | 2 Ustd Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
400 dolar oldu amk
boşuna kasanı katlama kardeşim. en fazla 20usd .çekebilirsin. hayel kırıklığına uğrama benim gibi. 2 defa para çekim talebim kabul edilmedi. sebebi maksimum 20usd çekebilirsin. 20usd çektim onuda verdiler 2.5 saat sonra.

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
Bende 30 yaptım 5 kere iptal etti 20 verince anında odedi

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
921
502
93
Alan herkese afiyet olsun bi multi verin gencler yokmu anlayan multi işinden dm den yaziversin

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
benden sana kardeş tavsiyesi. eğer gerçekten bu sitenin üyesi isen bu siteden uzak dur. 1 2 gönderir 50talebin ret olur. sonra bi bakmışın ip'den ban yersin. dolandırıcıların kralı bu site.
Dostum 5 yıldır burdayım yeminle bir sorun yaşamadım bunu savunma amaçlı söylemiyorum ama artık betco yu bıraktım sadece pronet

isimsiz5353

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
56
28
Kankam kimlik doğrulama için ehliyet kabul etmeyen sitelerden kork. Gamdom gibi global stake gibi dünyaca bilinen siteler bile ehliyet kabul ediyor kimlik doğrulama için . Lakin burası kabul etmiyor. İlerde üstüne şirket açılınca 3 5 milyon borcun olunca anlarsın

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
3DC8518A-A3C4-4900-8AF4-B8F9E4646082.png

canlı destek böyle söylüyor çekim limiti yok diyor anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...