Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tenis ABD Açık Tek Erkeklerde Finalin Adı Belli Oldu

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
1725698215066.png

Sezonun son Grand Slam turnuvası ABD Açık'ta tek erkeklerde Jannik Sinner ve Taylor Fritz finale yükseldi.

Arthur Ashe Stadyumu'nda oynanan maçta dünya 1 numarası Sinner, Büyük Britanyalı rakibi Jack Drapper'i 7-5, 7-6, ve 6-2'lik setlerle 3-0 mağlup etti.

Yarı finalin diğer ayağında ise ev sahibi ülkenin iki temsilcisi Taylor Fritz ve Frances Tiafoe karşı karşıya geldi.
Rakibini 4-6, 7-5, 4-6, 6-4 ve 6-1'lik setlerin ardından saf dışı bırakan Fritz finale yükselen taraf oldu.

Sinner ve Fritz'in karşı karşıya geleceği tek erkekler finali yarın saat 21:00'de oynanacak.​

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
fritzin canı çıktı çok yorgun sinner rahat kazanır oranlara bakmadım daha

semihx11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
275
124
43
fritz bu gece tiafoeye karşı geriden gelip kazandı ama tamamen tiafoenin yaptığı basit hatalardan
jannik sinner bunu elek eder final maçı olduğuna bakmayın

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
fritz bu gece tiafoeye karşı geriden gelip kazandı ama tamamen tiafoenin yaptığı basit hatalardan
jannik sinner bunu elek eder final maçı olduğuna bakmayın
tiafoenin yarı final oynaması büyük sürpriz zaten seneye herhangi bir grand slamde yarı final oynaması imkansız bana göre

semihx11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
275
124
43
tiafoenin yarı final oynaması büyük sürpriz zaten seneye herhangi bir grand slamde yarı final oynaması imkansız bana göre
bencede öyle ama kendi ülkesinde seyirci desteği çok fazlaydı ite kaka geldi işte bi şekilde erkekleri sinner kadınları sabalenka kazanır geçer sürpriz olmaz diye düşünüyorum