Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Acaba Kızlarda, Kızım Mal Mısın O Çocuk Sana Bakmaz Diyor Mudur ?

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Acaba Kızlarda, Kızım Mal Mısın o çocuk sana bakmaz diyor mudur ?

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
kadınlar bizler için önemli baştacıdır tabiki lakin benim yaşım 22 2 sene sözlü kaldım burdaaa benden büyük abilerim vardır elbet daha tecrübe sahibi diyeceğim o ki ne kadar karmmaşık gözüklerde basitler abi hemde çok basit benim kız gitti şimdi şuan herşey herkız boş geliyor elde edilmeyecek kızda yok çirkin olsa bile cebinde varsa paran kralsın cansın aşkımsın :)

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
bu arada millet aç edin aşkı babalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Paran varsa istediğin kişi seni beğenir dostum $ bu isaret varsa bilki orada senin hükmün geçer değil normal kız lima gelse acımazsın :)

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
abicim nenem derdi eskiden fukaraydık cenazeye gitsek biyere çöker otururduk sonradan altımıza döşek sırtımıza yelek verdiler :)

burak5959

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,524
410
83
şuan 13 kızı idare ediyorum ama biyerde patlıcam biliyorum ama bu kızları hala çözemedim

mehmetbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
156
43
15 az degilmi mesala benim.gibi 100 kadını idare etsen daha iyi olur senin için ;))

mehmetbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
156
43
100 kadınla yetinmiyorsanız sizde sorun var kardeşim günde en az 500 600 tane idare ediyorum :D
Ya kardeşim bide 15 derken pişkin pişkin söylüyor biraz insanda arlanma olur arsız lik resmen söylediği idare ediyorsan bari onlarin duygularıyla oynamasin tamam 15 olamdigini herkes biliyor 2 tane varsada birinin duygulariyla oynama bari bu bı başarı değil başarı gibide boburleniyor bide ...

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Ya kardeşim bide 15 derken pişkin pişkin söylüyor biraz insanda arlanma olur arsız lik resmen söylediği idare ediyorsan bari onlarin duygularıyla oynamasin tamam 15 olamdigini herkes biliyor 2 tane varsada birinin duygulariyla oynama bari bu bı başarı değil başarı gibide boburleniyor bide ...
Kanka valla bir değil forumda türedi bunlardan önceden aktif kullanırdım şimdi arada bakmaya geliyorum cekilis oluyor millet birbirine giriyor birinin parasini odemiyorlar adam iyi olmus yaziyor biri gelip bol keseden salliyor alakasız konunun altında yandaşlarla muhalifler kapışıyor banka konusunda başka birşey soranı taşliyorlar biri çekiliş yapıp kaçıyor biri çekim paylaşım alanlarında pusu kurup paylaşana özelden yalvarıyor yani çok garip şey var alışıyorsun yavaş yavaş:D

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Bana kalırsa çok nadir diyen vardir biz daha fazla kullaniyoruz bu lafi kız kendini istedigi kisiye cok kolay baktırır sevdirir bizim gibi değil.

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Kızlari idare ediyorum diyen arkadaşlar, unutmayın.
Kimse yaşattıklarını yaşamadan ölmez.
Yarın birgün bi kiza vurulursun nişan vs. Sonra eve bi gelirsiniz 2 erkek var. Idare etmenin anlam ve önemini ögrenirsiniz. Espri anlaminda diyosanızda lafim yok :)

Son düzenleme:

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,337
298
83
En son kızlarn arasında kı şu muhabbetı duymustum kız arkadaslarının yanına kosa kosa geldı heyecanlı sekılde.kızlarda kızım anlatsana ne oldu dedıler mehmetın maası 2200 degılmıs 2800 mus dedı gerısını sız düşünün :D