Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Açık Cezaevi Hk.

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Bu açık cezaevindeki kadınlar açık saçık geydigi içinmi açık ceza evii adı dastarlıı garılar giremiyorumu😁😆🤣

seko5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
66
28
bugun ceza aldim onaylandi ama bugun bana ordakiler dedi sabah 8 de girip aksam 5 te cikcan dediler o yuzden yani uzatilmis 31 temmuz 2023 e kadar

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
acikcezaevi acikmi kapalimi insan varmi acil
Açık cezaevi demek kapaliya göre daha rahat olduğun, bazı imkanlara ulaşabildigin yer demek. Orada belli işlere katılım sağlayarak para kazanabileceğin bir sisteme dahil olabilirsin. Kapalı ceza evi ise bazı saatler haricinde yatak bölümünde bulunduğun cezanı yattığin yer. Maltaya belli saatlerde çıktığın günde 3 yada4 kez sayım yapılan sistem. Açık cezaevinde bazen izinle dışarı dahi çıkarsın ama kapalida gökyüzünü belli saatlerde görürsün. Sana ne lazım neden soruyorsun?

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
bugun ceza aldim onaylandi ama bugun bana ordakiler dedi sabah 8 de girip aksam 5 te cikcan dediler o yuzden yani uzatilmis 31 temmuz 2023 e kadar
Bu covid dalgası yüzünden alınan karar. Geçmişte ceza yatıyor olduğunda karar çıkanlar şu an ev izinindeler.

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Allah kurtarsın biran önce kardeş inşallah

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
Aksam 5 nealaka dostum kaydını yaptırıyon ıkı uc foto cekıyorlar ondan sonra müdür bey veya savcıya imzalatıyorlar izin kagıdını alıyorsun cıkıyorsun max 1.1.5 saat

seko5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
66
28
ya sormak istedigim su covid nedeniyle ertelendi simdi ben sabah 8 de gidip aksam 5 te cikabilcekmiyim izin icin yani sordugum bu