Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Açık Cezaevi Hk.

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Valla dost bunu birde içerde soylesinde bak nasıl cevaplar alır gorur :)
Kardeş o değil de birde ayıptır yaa adam derdini açmış yoruma bak herşeyi geç insanlığa sığmaz zaten derdiyle uğraşıyor adam

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,173
44,280
113

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Olum harbi kafam yerinde değil bonus çevrimi sorar gibi girdik konuya kusura bakma helal et hakkını

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Sicil affı derken kademelı cıkartır dost oyle herkezı salmaz belli baslı suclara cıkarır dıe dusunuyom
İyide dost mesela hangi suçu hangi sucdan ayırıp cikarcan ceza yatan en masumları gene hırsızlar belki onlara mi diyon dost

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Eğer covid kararnamesi seni kapsiyorsa evet cezanı bu şekilde çekeceksin dostum.

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
kızı boğup sonra da varile koyup yakan adam 23 yıl ceza almış içerdeki yattığı da göz önüne alınmış adam 14 yıl yatıp çıkacak belki de o kadar bile yatmaz ama bu ülkede vatansever askerler müebbette mahkum oldu zamanında yani siyasete falan dokunmuyorum ama bu ülkede adalet diye bir şey yok kardeşim adam öldürmek artık çocuk oyuncağı çoğu kişi güle oynaya giriyor cezaevine hatta orada çevre edinmek isim yapmak için bilerek giriyorlar

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,617
5,167
113
Gecmis olsun

alex5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
424
63
Sicil affı derken kademelı cıkartır dost oyle herkezı salmaz belli baslı suclara cıkarır dıe dusunuyom
Herkez zaten dışarıda reis tecavüzcu katil dolandirici terörist hepsi dışarıda içeride olanlar gazeteci doktor asker general öğretmen bizim cezaevleri fena kafaya oynar Avrupa'da cezaevleri arası bilgi yarismasi olsa

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,197
10,283
113
bugun ceza aldim onaylandi ama bugun bana ordakiler dedi sabah 8 de girip aksam 5 te cikcan dediler o yuzden yani uzatilmis 31 temmuz 2023 e kadar
Dostum bir gün bekletiyorlar açıkta çalıştırıyorlar Açık cezaevinde genelde Her işte Ama bazen 2-3 günü buluyor çıkman

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,197
10,283
113
ya sormak istedigim su covid nedeniyle ertelendi simdi ben sabah 8 de gidip aksam 5 te cikabilcekmiyim izin icin yani sordugum bu
Sabah 8'de girmene gerek yok 9.10'da da gir sen fark etmiyor Bazen iki üç günü buluyor çıkmam bazen de dediği gibi akşama çıkıyorsun TÜYAP düşmesi lazım cezaevine mahkemeden Ondan sonra çıkarıyorlar

Damla16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
49
28
Açık cezaevi demek kapaliya göre daha rahat olduğun, bazı imkanlara ulaşabildigin yer demek. Orada belli işlere katılım sağlayarak para kazanabileceğin bir sisteme dahil olabilirsin. Kapalı ceza evi ise bazı saatler haricinde yatak bölümünde bulunduğun cezanı yattığin yer. Maltaya belli saatlerde çıktığın günde 3 yada4 kez sayım yapılan sistem. Açık cezaevinde bazen izinle dışarı dahi çıkarsın ama kapalida gökyüzünü belli saatlerde görürsün. Sana ne lazım neden soruyorsun?
😯🙌

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
Allah kurtarsın kardesim.kimin ne yasadigini ne cektigini kimse bilmez.o yuzden sormussun burda arkadaslarda bilgileri dahilinde aydinlatmis seni.aptal ,salak mal gibi cirkin kelimeler kullananlarida kınıyorum.herkes herseyi bilecek diye birsey yok bilmiyorki sizlere danismis🤔

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Sabah gidip akşam çıkma diye birşey yok ama yatacağın gün sayısı zaten bir hafta, sonra denetimli serbestlikten yllah dışarı