Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Adana Demirspor - Beşiktaş

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Neler oluyor futbol adına güzel bir maç

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Mertin 30 metreden yediği 2 golü izledik ilk yarı banko gol atarız gibi onun dışında anç allah belanı versin
O neydi be kardo topu hem ben hem mert hem taraftar hem hakem hemde beşiktaş defansı bide anç beraber izledik baka kaldık

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
O neydi be kardo topu hem ben hem mert hem taraftar hem hakem hemde beşiktaş defansı bide anç beraber izledik baka kaldık
Mertcim 2 gol yedikten sonra ben sakatim dedi çıkıyor oyundan allah ançden mulekadan bezmiş insanlar için ersini yolluyo bakalım nolcak

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Mertcim 2 gol yedikten sonra ben sakatim dedi çıkıyor oyundan allah ançden mulekadan bezmiş insanlar için ersini yolluyo bakalım nolcak
Yusuf sarı ya bak nasıl alan veriyor beşiktaş böyle adana 1 tane daha atsa çok farklı olur cidden

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Şuan öfke doluyum resmen anç allah bin belanı versin cenkin mallıklarıı şenolum laz inadı takımı ne hale getirdi orta saha olmadan oynuyoruz
beşiktaş ne ileri gidip pozisyon bulabiliyor nede geride alan kapatabiliyor yani bulduğu bi pozisyonu var çizgi üzerinde çıkardı o değil adana nın 5 numarası o Gvardion mu ne adı Abubakar a iyi kapatıyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
beşiktaş ne ileri gidip pozisyon bulabiliyor nede geride alan kapatabiliyor yani bulduğu bi pozisyonu var çizgi üzerinde çıkardı o değil adana nın 5 numarası o Gvardion mu ne adı Abubakar a iyi kapatıyor
Takıma 1 tane 10 numara alamadılar ortada top dağıtıp serbest oynayıp forveti beslicek şut atcak kanatları kullancak vs Chamberlain bunu yapabilcek kapasitede biri ama oda geriye dönmekten perti çıkıyor amir zaten stoper mi orta saha mı belli değil bizim yarı sahadan çıkmıyor salihin harcı değil bu işler kodumun çebisi onanaya 5 verene kadar 5 daha koyup talisca çekemedi yada ona yakın birilerini alamadı

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Bize 3-4 milyon euroya patlayan kerem Atakan keskin toplasan 10 maç oynamadı 2 senede bildiğin Beşiktaş'ın parasını piç ediyolar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Bahtiyara vermişiz 4 milyon yedek çürüyo sırf yedekte otursun diye tayfur çekmişiz 1 milyon euroya rebic elimizde patladı sağlam olsada Şenol cenki oynatır

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Herşeyi geçtim taraftar için ne yaptı bu ipne çebi aranı iyi tutman gerek talisca ister almazsın quaresma derler jübile hakediyo derler o artık öldü diye cevap verip Gökhan inleri alıyosun

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Ya ilk yarının sonunda pozisyon oldu kale boş cenk topu indirip boş kaleye atmak yerine havada tsubasa deniyor topukla vuruyor