Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Adana Demirspor - Beşiktaş

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,698
2,005
113
@SULLY dost takım hazır olsun yeterki fizik olarak orası kolay Avrupa'da çıkıp oynasınlar sonuna kadar mücadele etsinler bu sene olmazsa seneye daha iyi olur hem gurupta 3 olsunlar uefada sonuna kadar gideriz sorun yok

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,698
2,005
113
@SULLY saol dost avrupada inşallah tüm takımlarımız başarılı olur ama bu zamana kadar izlediğim kadarıyla Türkiye liginde fener GS kadro çok fazla bu üstte aşırı derecede belli ediyorlar tabi benim.gordugim kadarıyla belki bence yanlış düşünüyor olabilirim daha ligin başı herşey olabilir lig sonuna kadar ama gördüğüm kadarıyla kolay kolay maç kaybetmez bu 2 takım

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
@SULLY saol dost avrupada inşallah tüm takımlarımız başarılı olur ama bu zamana kadar izlediğim kadarıyla Türkiye liginde fener GS kadro çok fazla bu üstte aşırı derecede belli ediyorlar tabi benim.gordugim kadarıyla belki bence yanlış düşünüyor olabilirim daha ligin başı herşey olabilir lig sonuna kadar ama gördüğüm kadarıyla kolay kolay maç kaybetmez bu 2 takım
Ben öyle düşünmüyorum ama hadi hayırlısı

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Eğer ligde yabancı siniri olmasaydi
Orta vadede muslera boey davinson abdulkerim angel ndombele toreira zaha ziyech tete icardi ile çıkar yedeklerden de kerem mertens oliveria kerem demirbay kaan nelson falan girerdi.
Böyle bir takımın dengi yok ligde
O yüzden playoff yabancı sınirı falan gelecek..

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Allah herkesin düşmanına anç gibi bir bela versin amin

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Rashica transferi açıklarken neymiş boş sandalye masada buket çiçek var İspanyolca ramos demek imalara bak yaz dizisi çekiyo ulan müptezel ramosun gotundeki donu alamayız yıllık o kadar para alanı adamın ne işi var bizde yine boşa taraftara ümit verip oyaladı nefretimsiz anç

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
hasta bir beşiktaşlı olarak bu sezon maçları 90 dk izleyememişimdir. izlemeyi de düşünmüyorum tahammül edemiyorum çünkü. sevinmek için sevmedik biz seni diyoruz da bu kadar zulüm edilmez bu taraftara be kardeşim. yönetim değişmediği sürece bu vizyonla bir adım öteye gidilemez malesef.

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Mığağağğağağağağağağağa sabah sabah uyandım skora bakayım dedim 4 tane yemiş Menolumm