Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ağır Kaldıramaz Raporu

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,113
471
83
konu disi Daha önce agir kaldiramaz raporu alan oldu mu?
Isyerinde bölümüm değişti çok ağır bir işe verdiler sırf bana eziyet etmek için tır geliyor onu boşaltıyoruz askerde kaza geçirdiğim için kolumda platin var ağır kaldiramaz raporu verir mi hastane 150 bin lira kumar borcum var işi bırakamıyorum sıkışıp kaldım ne yapacağım bilmiyorum

selamsizsabahsiz

halk ozanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,453
1,381
113
Isyerinde bölümüm değişti çok ağır bir işe verdiler sırf bana eziyet etmek için tır geliyor onu boşaltıyoruz askerde kaza geçirdiğim için kolumda platin var ağır kaldiramaz raporu verir mi hastane 150 bin lira kumar borcum var işi bırakamıyorum sıkışıp kaldım ne yapacağım bilmiyorum
kumarı bırak bro

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,317
4,128
113
Kumarı bırakıcan durumunu sen daha iyi biliyorsun hem işin zor hem o maaş kumara veriyorsun yapacagin ilk iş belli

Salih3466

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
564
170
43
Heyete girmen lazım belki verirler olurda verirlerse bölümünü değiştirmek zorundalar değiştirmek istemezlerse çıkışını verirler ama çıktın zaman sağlık raporundan ağır iste çalışamaz raporu görünecek siciline işleyecek o zamanda hiç bi yerde çalışmasın karar senin

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Nerde yaşıyorsun dost

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Adamı soru sorduğuna pişman ettiniz :) Alırsın kardeşim bizim iş yerinde arkadaşın kolunda da platin var heyet e çıktı ağır işte çalışamaz raporu aldı masa başı çalışıyor şuan evrak getir götür bide @Furkefe

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,113
471
83
Heyete girmen lazım belki verirler olurda verirlerse bölümünü değiştirmek zorundalar değiştirmek istemezlerse çıkışını verirler ama çıktın zaman sağlık raporundan ağır iste çalışamaz raporu görünecek siciline işleyecek o zamanda hiç bi yerde çalışmasın karar senin
Farklı bi isyerine girerken sorun olurmu cidden görebiliyorlar mi

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,729
1,100
113
raporu alabilirsin tabiki bu birincisi . 2.si çlıştığın yerde görev değişikliği oldu demişsin , sgk da çalışma koluna bak onu haricinde farklı biryerde çalıtırıyolar ise tazminatlı olarak çıkabilirsin . borcç var ama kol olmayınca hiç bir şeyin anlamı kalmaz çık ordan anlattıgın şey mobbing

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
472
83
Alırsın , ama senin işini yapacak eleman alacağım diyip çıkış verebilir tazminatını ödeyerek tabi yada birim değiştirmek zorunda

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Alırsın , ama senin işini yapacak eleman alacağım diyip çıkış verebilir tazminatını ödeyerek tabi yada birim değiştirmek zorunda
Bu durumda tazminatını alıp ise geri dönüş davasında açabilir kazanırsa ya ise geri dönecek yada bir tazminat daha alir

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,113
471
83
Şef çıkar der ki
Agır kaldıramaz mısın şimdi
Altına karı versek kaldırırsın ama keraneci.
Muhabbeti kapatır.
Şikayet et al tazminatı bu pzevenklerin insafına kalma
Karıyi kaldırırım da ağır kolileri kaldırmak zor geliyor

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,616
2,507
113
Turkiyede iplenmeyen rapordur ...

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,797
6,927
113
Keyfi alacaksın raporu anlaşılan işi bırak başka rahat bir iş bak kendine bu şekil daha doğru olur

karael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
145
23
18
raporu alırsın verirsin bölüm degiştirirler degiştirmezler şikayet edersin ceza yemek zorunda kalırlar işten atarlarsada mahkemede işe geri dönüş için 5 6 ay sürünürsün o aradada zaten kumar borcundan büyük ihtimalle baska işe girmiş yada intihar etmiş olursun en iyisi boşver raporu düzgünce anlat durumunu yerini degiştirsinler degiştirmezlersede koli atmaya devam et güzel bir iş bulana kadar

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Hastaneye gidip müracaat edeceksin, kolumda platin var diyorsun. Ortopedi doktoruna gidersin anlatırsın ağrı vs oluyor işim şöyle filan. Doktor değerlendirir heyete girersin ağır iş yapamaz raporu verirlerse çalıştığın firma kurumsal firma ise mecburen uygulamak zorunda o raporu. Uygulamaz çalıştırmaya devam etmek isterse çalışmıyorum deme hakkın var çıkartmaya çalışırsa da tazminat ödemek zorunda.