Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Ajax - Beşiktaş

Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0.00

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Bjk as kadro çıksa 4 yerine 3 yerdi. Gerçek bu beyler bizim takımlar boy ölçüşemez avrupada

mahmuttrm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
203
43
Bjk as kadro çıksa 4 yerine 3 yerdi. Gerçek bu beyler bizim takımlar boy ölçüşemez avrupada
Eze eze yenildik yalan yok şu kötü dedikleri ajaxın karşısına fb çıkar 5 yer gs çıkar en az bizim kadar yine yer ilk hafta paok ikinci hafta rigas gibi bal lazım bize 😂

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Eze eze yenildik yalan yok şu kötü dedikleri ajaxın karşısına fb çıkar 5 yer gs çıkar en az bizim kadar yine yer ilk hafta paok ikinci hafta rigas gibi bal lazım bize 😂
Adam ajaxtan 4 yedi yine konuyu gsye bağladı :d güzel kardeşim sen sanıyorsun ki paok çok kötü müydù :d aç izle maçı nefes aldırmadı gs adamlara ha aynı gs bugün ajaxla oynasa yener mıydı bence yenemezdi ama 1 puan alabilirdi düşük ihtimal de olsa

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,681
952
113
Adam ajaxtan 4 yedi yine konuyu gsye bağladı :d güzel kardeşim sen sanıyorsun ki paok çok kötü müydù :d aç izle maçı nefes aldırmadı gs adamlara ha aynı gs bugün ajaxla oynasa yener mıydı bence yenemezdi ama 1 puan alabilirdi düşük ihtimal de olsa
Paok biraz ayak sahibi olsa yenmişti zaten son saniye golünü sayma Ajax deplasman faktörünü de sayarsak young boys deplasmanında dağılmış gsde 3-4 yerdi bu ülke futbolunun yetersiz kadrolarını gosteiyor masuaku ve svenson elek 2 bek yabancı sınırı olmayıp anlastigimiz trippier ve hadjami getiremedik yazık oldu iyi geceler

mahmuttrm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
203
43
Sen bence gs ye bağlamamı istedin övim hoşuna gidicekse feneride katmışım ben işin içine bi rigasla oynayamadık tamam en büyük sizsiniz siz olun bal akıyor bal

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Paok biraz ayak sahibi olsa yenmişti zaten son saniye golünü sayma Ajax deplasman faktörünü de sayarsak young boys deplasmanında dağılmış gsde 3-4 yerdi bu ülke futbolunun yetersiz kadrolarını gosteiyor masuaku ve svenson elek 2 bek yabancı sınırı olmayıp anlastigimiz trippier ve hadjami getiremedik yazık oldu iyi geceler
Hep diyorum zaten bizim takımlar Avrupa seviyesinde değil. Gsnin tek şansı hücum bölgesi iyi yoksa stoperlere bak Sanchez çok iyi ama Abdülkerim kötü oynayınca Sanchez istediği kadar iyi olsun gene gol yiyioz. Bjknin kazanmasini zaten beklemiodum ama 4 yemesini de beklemezdim hiç. Hiç zorlayamadi ki Ajaxı, izlerken kahroldum aw

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Sen bence gs ye bağlamamı istedin övim hoşuna gidicekse feneride katmışım ben işin içine bi rigasla oynayamadık tamam en büyük sizsiniz siz olun bal akıyor bal
Young boys da kolay dedi herkes, içerde dışarda yendi adamlar bizi. Biz sadece kağıt ustunde bakıyoruz olaya. İsmi büyük değilse kolay takım diyip geçiyoruz. Ama bizim takımlar maça çıkınca belli oluyor hemen eksik olduğumuz oyun olarak

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,510
2,146
113
Ajax cok kotu depte gs de fb de yuruyrek 3 luk ederdi bunlari rotasyon gerekliydi hocada baski vardi onu neden oynatmiyorsun bunu neden aldin ozaman koydu ve sonuc onana kismina gelirsek mac adeti artirmaya calisyorlar devre arasi bjk gobegi diye kitlemek icin amator kume de oynayacak adam degil

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
799
533
93
Şu sekiztas fetosarsy yok sikebahce muhabbetleri kadar aptalca bir muhabbet daha yoktur herhalde dünya üzerinde

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,164
44,274
113
Bak konuda 8 tas yok bılmem Ne gibi Kıskırtıcı tahrik edici kelımelerı Kullanan Samimi Olduıgum adamlar Da olsa Su dakkadan Sonra BOZARIM

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Ajax cok kotu depte gs de fb de yuruyrek 3 luk ederdi bunlari rotasyon gerekliydi hocada baski vardi onu neden oynatmiyorsun bunu neden aldin ozaman koydu ve sonuc onana kismina gelirsek mac adeti artirmaya calisyorlar devre arasi bjk gobegi diye kitlemek icin amator kume de oynayacak adam degil
Hoca napsın elinde kadro yok ki, sürekli aynı 11i de oynatamaz. Beşiktaş'ın yedek kulübesi çok kötü, aslardan 1-2 tanesi sakatlansa sezon orda biter Beşiktaş için

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,305
1,696
113
Tüm takımların tüm taraftarların tüm siyasilerin tüm insanların birbirine bu denli düşman olduğu ve birlikte yaşamak zorunda olduğu başka hiçbir yer görmedim canım Türkiyem

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
799
533
93
Bu maç tamamen hocaya yazar ha şu da var geldiğinden beri gösterdiği performansa bakacak olursak kabul edilebilir bana göre daha ilk maçlar sonuçta ama 4-0 da ajaxin şu an ki durumuna bakarak çok ağır buda bir gerçek

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,510
2,146
113
Hoca napsın elinde kadro yok ki, sürekli aynı 11i de oynatamaz. Beşiktaş'ın yedek kulübesi çok kötü, aslardan 1-2 tanesi sakatlansa sezon orda biter Beşiktaş için
Cikarttigi kadroyu elestirmedim yapmasi gerekeni yapti mac hocaya yazmaz yazdgmi tam anlamamissin

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,579
3,554
113
4 yemişiz içimiz kan aglıyor eleştirmiyelimi ? Ölmüş ajax ile oynadık city ile oynasak ne olurdu acaba ?