Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Akbank Collecturk Bilgisi Olan İçeri

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Arkadaşlar abiler kardeşler merhaba ben gecen yaz akbanktan kresi cekmistim Ocak ayından beri ödeme yapmıyorum ve 3 4 aydır akbankdan arama olmuyor bir ara Collect türk adinda bir firma arama sağladı sanırım akbank alacakları boyle firmalara satıyor bugün akbankı aradım krediniz gözükmüyor şube ile konuşun dediler. Böyle bir durum yaşayan abiler kardeşler varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Benim borcum simdi collect turk firmasina mi bu yasal mı onlarda aramiyor artik borcum faize mi biniyor yoksa bu firma koparma peşinde mi cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
4,355
113
Arkadaşlar abiler kardeşler merhaba ben gecen yaz akbanktan kresi cekmistim Ocak ayından beri ödeme yapmıyorum ve 3 4 aydır akbankdan arama olmuyor bir ara Collect türk adinda bir firma arama sağladı sanırım akbank alacakları boyle firmalara satıyor bugün akbankı aradım krediniz gözükmüyor şube ile konuşun dediler. Böyle bir durum yaşayan abiler kardeşler varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Benim borcum simdi collect turk firmasina mi bu yasal mı onlarda aramiyor artik borcum faize mi biniyor yoksa bu firma koparma peşinde mi cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler
Dostum varlık şirketine devrediyorlar akbank ile alakan kalmıyor faizli olarak isterler senden

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Kardeşim senin için avantajlı bir durum.varlik şirketi ne devredilmiş. Ana paranın 3 te 1 ini teklif et faizi filan unut ağla zirla kabul ederler

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Dostum varlık şirketine devrediyorlar akbank ile alakan kalmıyor faizli olarak isterler senden
Reis bu yasal mi o şirket borcumdan fazlasını isteyebilir mi yani ellerine düşmüş mü oluyorum ne isteseler vermek mi zorundayım

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Benimde 2 civarı borç var akbanka collectürk özel hukuk bürosu şöyle deyim şimdi akbank senden ödeme alamayacağını anladığı zaman senin borcunu özel kumuk bürolarına satıyor örneğin borcun 2k diyelim 1kya satıyor senin bankayla işin bitip hukuk burosu alacağın peşine düşüyor benim yıllar oldu arayan soran yok arada mesaj atıyorlar şu kadar indirimle falan ödeyin diye

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
4,355
113
Yasal kardeşim yasal sen ilk kredi alırken her kez gibi sayfalarca yazıyı okumuyorsun ama bu durumlar yazıyor ama şunu bilmeni isterim varlık şirketini süründür 3 derse 1 de sen elinde sonunda kabul ederler hemen dedikleri miktarı ödeme

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
4,355
113
Benimde 2 civarı borç var akbanka collectürk özel hukuk bürosu şöyle deyim şimdi akbank senden ödeme alamayacağını anladığı zaman senin borcunu özel kumuk bürolarına satıyor örneğin borcun 2k diyelim 1kya satıyor senin bankayla işin bitip hukuk burosu alacağın peşine düşüyor benim yıllar oldu arayan soran yok arada mesaj atıyorlar şu kadar indirimle falan ödeyin diye
Benim finans banka vardı 800 TL kredi kartı 7 yıl oldu 3 ay ay önce ödedim 2bine hatta 4-5 bin istediler ödemiyorum dedim

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Reis peki anlastim bir miktar ödedim bazi sikayetlerde odemene ragmen yine sonra israr ediyolarmış ödeme yaptiktan sonra iliskim kesildigini nasil anlicam yani benim guvencem nasil oluyor cunku bu firmalar biraz sakat gibi

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Yasal kardeşim yasal sen ilk kredi alırken her kez gibi sayfalarca yazıyı okumuyorsun ama bu durumlar yazıyor ama şunu bilmeni isterim varlık şirketini süründür 3 derse 1 de sen elinde sonunda kabul ederler hemen dedikleri miktarı ödeme
Eyvallah kral bakalım ne koparsak kâr

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
4,355
113
Reis peki anlastim bir miktar ödedim bazi sikayetlerde odemene ragmen yine sonra israr ediyolarmış ödeme yaptiktan sonra iliskim kesildigini nasil anlicam yani benim guvencem nasil oluyor cunku bu firmalar biraz sakat gibi
İbraname iste ödedikten sonra mail ile merak etme tekrar isteyemezler sana verilen hesap direk şirket adında

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Benim 10bim borcum vardi garanti bankasina 4 yil odemedim hep ana parayi odeyin kapatalim diye zaten para yoktu o zmnlar ise girdin maasimdan kesiyorlar 43bin olarak yansittilar suana kadar da 14bin falan odedim bunu nasil keseriz omrumuzu yediler faizlerii

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
4,355
113
Benim 10bim borcum vardi garanti bankasina 4 yil odemedim hep ana parayi odeyin kapatalim diye zaten para yoktu o zmnlar ise girdin maasimdan kesiyorlar 43bin olarak yansittilar suana kadar da 14bin falan odedim bunu nasil keseriz omrumuzu yediler faizlerii
İş yerinden çıkış yap çalışmıyorum de pazarlığa otur nakit ödeyebilirsen

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Aynen oyle tikandik kaldim yavsaklar indirimde yapmiyorlar acaba tuketici haklarina basvursak olurmu ki
Reis bende senin gibiyim bilgisizim yanlış bir hamle yapmim diye konu açtım umarım kolaylik saglarlar sana derdini bilirim ki seninki benden kötu