Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Albert Einstein/ Eğer Basitçe İzah Edemiyorsan,

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Einsteinde herşeyi bilecek her konuda haklı olacak değil. bu konuda katılmıyorum . anlatabilmek , izah edebilmek için 3 gereklilik vardır. konuyu iyi bileceksin , anlatmayı- aktarmayı bileceksin ve karşındakinde anlayacak kapasite olacak . bunlardan biri bile eksikse basitçede izah edemezsin

Xyz1234

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
61
7
8
Einsteinde herşeyi bilecek her konuda haklı olacak değil. bu konuda katılmıyorum . anlatabilmek , izah edebilmek için 3 gereklilik vardır. konuyu iyi bileceksin , anlatmayı- aktarmayı bileceksin ve karşındakinde anlayacak kapasite olacak . bunlardan biri bile eksikse basitçede izah edemezsin
Karsındakınde anlayacak kapasıte olacak doğru dıyosun
senın soyledıklerını basıtce izah etmıs aslında

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Karsındakınde anlayacak kapasıte olacak doğru dıyosun

senın soyledıklerını basıtce izah etmıs aslında
hayır , karşıdakinin odun olabileceğini gözardı edip anlamayanda değil anlatamayanda kusur bulmuş. belki onun yaşadığı dönemde odun azdır bilemiyeceğim:)