Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Ali Koç İstifa Eder Mi?

Ali Koç İstifa Eder Mi?

• Kullanılan toplam oy
    71

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
şampiyon olmadan bırakmaz yapamadı,başarısız olsu dedirtmez kendine irfan can transferinde bile alamadı demesinler diye toplamda 11 milyon euro'ya mal oldu

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Kendine borçlandırır kulübü kolay gitmez. Takip etmesemde kulüpten alacağı şuanda da vardır. Demirören modeli işte. Futbolla alakasız adamlara parası var diye oy verip getirirsen böyle oluyor m. Birde sağa sola derneklere para da saçarsa kalır 10 yıl. Sevmeyen istifa et diyenlerde hain ilan edilir olur biter...

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Adamın vizyonu olsa koc ailesi bu adami kulüp başkanı yapar mi resmen sen git başka şeylerle ugras bizim işimize karışma diye fenere sepetlemisler adami bir Galatasarayli olarak hep derim aziz yıldırımı arayacaksiniz diye

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
İlginç bir adam cidden taraftar istemezse bırakırım diyor adamı isteyen yüzde 2-3 lük kısım bile yok ilginç

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
kulubü batıran bundan önceki yönetim oldu aslında ihale ali koça kaldı üzülüyorum sadece

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
kulubü batıran bundan önceki yönetim oldu aslında ihale ali koça kaldı üzülüyorum sadece
Aslinda kulubu batıran adam aday olmaz bizde basari hemen olacak ama bunu yenebilecek bir takım çıkacak sistemi oturt 3 4 sene 10 hoca değiştirmeye gerek yok başarı anahtwri boyle gelir ali koç mesela adam geldiğinden beri en az 5 hoca ile çalıştı başarı nasil gelsin artık herkes in para için savaştığı bir dünya da başarı için para kazanmaz başarısızlıkta da kovulunca para kazaniyon o zaman başarılı olmak mi daha kolay başarısız olmak mi

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
İYi hoşta kardeşim demirören beşiktaşı batırdı, gelenler de maddi olarak kurtaramadı ama şampiyon oluyor, gs de batık matık şampiyon oluyor. ts'de ağaoğlu da batık ts teslim aldı, şampiyonluk geliyor.... Sanki rakipler Man City, Liverpool da , ali koç norwich teslim aldı...

Amykos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
277
56
28
Bu takımı şampiyon etmeden etmez

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
Saçmalığa bir bak. Önceki yönetimi eleştirip önceki yönetimin kovduğu adamları getirip başaralı olacam sanan vizyoner bir başkan. Bielsayı getirecem diyip emre yi kovdu sonra pereria yı getirdi. Cocu ilk ve son hocam olacak dedi üstne 10 tane hoca aldı. Fernandao yu gönderip slimani ayer benzia die saçma sapan adamları topladı. Erolla olmaz gönder şunu şampiyonluk gidecek dedik Erol iyi hoca arkasndaym diip şampunluğu yedi ki zar zor göndermesine rağmen sivası yensek ali koça rağmen yine şampiyonduk ve bütün bu yanlışların sorumlusu Aziz başkan mı? Aziz başkanın tırnağında ki pislik olamaz bu yalı çocuğu