Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ali Koç Mu Aziz Yıldırım Mı Sizce Hangisi

ramazanakdg

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
40
11
8
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanları olarak farklı dönemlerde görev yapmışlardır ve her ikisinin de kendine özgü yönetim tarzları ve katkıları olmuştur.

Ali Koç:

• Ali Koç, 2018 yılında Fenerbahçe'nin başkanı oldu.
  • Modernize bir yönetim anlayışı benimseyerek kulübe daha kurumsal bir yapı kazandırmaya çalıştı.
  • Mali disiplin ve şeffaflık konularına önem verdi.
  • Taraftarlar arasında popülerliği yüksek, özellikle genç nesil tarafından destekleniyor.
Aziz Yıldırım:

• Aziz Yıldırım, 1998-2018 yılları arasında uzun süre boyunca Fenerbahçe'nin başkanlığını yaptı.
  • Kulüp tarihinde birçok önemli başarıya imza attı, özellikle basketbol ve voleybol branşlarında büyük yatırımlar yaptı ve başarılar elde etti.
  • Ancak, bazı taraftarlar tarafından otoriter bir yönetim tarzına sahip olduğu eleştirildi.
  • Fenerbahçe'nin futbol takımının bazı dönemlerdeki başarılarında önemli rol oynadı, ancak görev süresi boyunca yaşanan bazı hukuki sorunlar da eleştirilere neden oldu.
Hangi başkanın daha iyi olduğu sorusu, genellikle taraftarların kişisel tercihlerine ve kulübün hangi alanlardaki başarılarının daha önemli olduğuna inanmalarına göre değişebilir.

canlımanyak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,210
745
113
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanları olarak farklı dönemlerde görev yapmışlardır ve her ikisinin de kendine özgü yönetim tarzları ve katkıları olmuştur.

Ali Koç:

• Modernize bir yönetim anlayışı benimseyerek kulübe daha kurumsal bir yapı kazandırmaya çalıştı.
  • Taraftarlar arasında popülerliği yüksek, özellikle genç nesil tarafından destekleniyor.
Aziz Yıldırım:

• Aziz Yıldırım, 1998-2018 yılları arasında uzun süre boyunca Fenerbahçe'nin başkanlığını yaptı.
  • Kulüp tarihinde birçok önemli başarıya imza attı, özellikle basketbol ve voleybol branşlarında büyük yatırımlar yaptı ve başarılar elde etti.
  • Ancak, bazı taraftarlar tarafından otoriter bir yönetim tarzına sahip olduğu eleştirildi.
  • Fenerbahçe'nin futbol takımının bazı dönemlerdeki başarılarında önemli rol oynadı, ancak görev süresi boyunca yaşanan bazı hukuki sorunlar da eleştirilere neden oldu.
Hangi başkanın daha iyi olduğu sorusu, genellikle taraftarların kişisel tercihlerine ve kulübün hangi alanlardaki başarılarının daha önemli olduğuna inanmalarına göre değişebilir.
aziz baskanin hakki çok ama neden gittigini unutmayin ve ayrica yaşlandi artik takima katkisi eskisi kadar cok olmayacaktir ali koçla devam benim tercihim

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
61
28
aziz baskanin hakki çok ama neden gittigini unutmayin ve ayrica yaşlandi artik takima katkisi eskisi kadar cok olmayacaktir ali koçla devam benim tercihim
Aziz yıldırım oturdugu yerden ali koç dan daha fazla fayda sağlar neye göre bu düşünce anlayamadım açıkçası dost. Adam başkan olmadan 2 cümle kurdu ali koç gitti mourinho ile anlaştı

zaferello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
61
28

Ali Koç:

Aziz Yıldırım:

Ali koçun allah belasını versin aziz dedemi seçerler inşallah

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
318
171
43
Gönlümüz aziz yıldırım diyor ama mantığımız Ali koç kazanır diyor hayırlısı olsun

Efk123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
188
59
28

Ali Koç:

Aziz Yıldırım:

Vehbi koç gelse aziz yıldırımı seçer

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,044
8,141
113
Yüzde 10 Luk bir üye kimin kazanacağını belirleyecek

MelodyZxZ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
120
122
43
Ali Koç diyenler Galatasarayin kendisi aww fenerlileri satın almışlar koç ekibi ama yinede aziz kazanır

Penguen0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,520
749
113
bi kara kartal taraftarı olarak aziz feneri yine borca sokmaya geliyo bence.parasız kaldı gelcek arsaları ne varsa satacak gidecek gözünü kan bulamış azizin

ytong

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
93
28
gönlüm aziz yıldırımdan yana, ama muhtemelen yine ali koc seçilecek. çünkü ülkemizde başarısızlığa ödül verme, oy verme gibi bir durum var. Bakınız iktidar. Dünyanın hangi takımında 6 seneyi hiç bir başarısı olmadan bir başkanı o koltukta oturturlar ki. artık aklım almıyor bazı şeyleri

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,516
3,620
113
Ali, servetinden kaynaklı güç gösterisi yaptı ve yeniden seçilecek. Taraftar onu sevmese de, Ali camiayı kendine mecbur hissettirmeyi başardı ve bu Fenerbahçe için inanılmaz küçük düşürücü bir durum.

Karşısına da çıka çıka Ali'den daha fazla yıpranmış tek kişi olan Aziz çıktı.

Şirket takımına dönüşüyorsunuz. Zira zengin diye seçtiğiniz adamdan daha zengini yok ve bu seçimi de alırsa kendi isteğiyle bırakana kadar devam edeceği ilan edilmiş olacak. 6'da 0'ı 9'da 0 yapsa bile mühim olmaz artık. 2027'de belki utanır da kendiliğinden bırakır diye dua edersiniz.

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,218
3,377
113
Ali başkan kazanırsa seneye kesin fener ya ligden çekilir yada küme düşer