Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Alkmaar - Nijmegen Maçı Bulamıyorum

Tiger_1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
731
478
63
Maç 90+5'de iptal edildi. Bilgisi olan var mı?

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Maç 90 da iptal edildi oynanmaz bence iade sayılır bende o maça kaldım 24 saat bekleyecez

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
548
279
63
Oyuncu 90+1 de yere yığıldı muhtemel kalp krizi 5 dk uzatma vermişti hakem muhtemelen federasyon maçı tatil eder veya 1-2 skor sayılır

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
nijmegenli oyuncu bayılmış ondandır durumu iyiymiş

Tiger_1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
731
478
63
3.5 üst demiştim inş. Geçersiz sayılır

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Maç iptal edildi ama o an ki skor mu tescil edilir bilmiyorum ben de 3.5 üst oynadım iade olur umarım.

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Maç iptal edildi ama o an ki skor mu tescil edilir bilmiyorum ben de 3.5 üst oynadım iade olur umarım.
Valla resmi sonuç bizde bekliyoruz şimdi birşey diyecem yanlış anlaşılmasın her futbol maçında görüyoruz mesela 5 dk da 2 gol atıp da maçı çeviren takım çok gördük ve maçın bitmesine 5 dk vardı yani benim şahsi düşüncem erteler maçı ve skor tayin etmez

Tiger_1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
731
478
63
Valla resmi sonuç bizde bekliyoruz şimdi birşey diyecem yanlış anlaşılmasın her futbol maçında görüyoruz mesela 5 dk da 2 gol atıp da maçı çeviren takım çok gördük ve maçın bitmesine 5 dk vardı yani benim şahsi düşüncem erteler maçı ve skor tayin etmez
Aynen örnek sivas maçı:) ki son dakikalarda buara çok goller oluyor

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
İptal edildi diye anons verdiler genelde Hollanda da böyle durumlarda skor tescil ediliyor geçen de Ajax maçında son dk sakatlık mı ne olmuştu maç öyle bitti oynatmadı devamını

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
70 dakika oynandıysa ve iptal edildiyse skor geçerli sayılıyor

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
İptal edildi diye anons verdiler genelde Hollanda da böyle durumlarda skor tescil ediliyor geçen de Ajax maçında son dk sakatlık mı ne olmuştu maç öyle bitti oynatmadı devamını
skor tescil edilmedi yalnız o maçta aralık ayında oynanacak diye biliyorum devamı

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Mantıklı olunur ise 3 dakika İçin sahaya mı çıkacak bu takımlar onbinlerce dolar maliyet stat mahalle de mi oynatacak adamlar, Günün Hakemi olmak İçin macera yaratmış aklınca adam bayıldı ise sedye var doktor var ambulans var. Alır götürür devam edilirdi. Birde hakemlerin egosunu çekmeye başladık.
takımlar bitti, Bürolar bitti hakemler ile Uğraşıyor oyuncular. Kupon bozamıyorum herkesin içinden geçti bu maç şuan da kaç kişinin kısmetiyle oynadılar.

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Yarın herşey belli olur dostlar bende 1 verdim yalan yok ama tek maça da kaldım skor tescil edilirse benim kupon lose olur 😃