Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Alt Mı Üst Mü

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Altçı misiniz ustcu musunuz valla ben alt oynadigim mac sayisi bir elin parmgini gecmez ve alt icin 90 dakika beklemek bana eziyet geliyor evet bazen bir macin alt bitecegini tahmin exiyorum ama tahmin ettigim halde o maci yazmam yerine ust bahsi alabilecegim bir baska mac secerim ayrica golu eziyet olarak gormektir alt halbuki golden keyif almak kadar guzel bir sey yoktur gercekten alt oynayanlar varsa hep merak etmisimdir neden alt bahsi aalinir ve alt oynamak bana hep cesaret isi gibi gelmistir ve o yuzden hep kacmisimdir :)

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bence ustculer Hangi maçın alt olacağını daha iyi bilirler ama bile bile oynarlar

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
valla üst oynarım ben de. maça bakıyorum alt alt diye bagırıyor bu kez de gidip 1.5 üst falan alıyorum bile bile lades oluyoruz. hem alt oynayıp beklemeyi sevmiyorum zaman geçmiyor 90 dk 90 saat gibi geliyor hem de ister basketbolda olsun ister futbolda, olayın mantıgına aykırı geliyor alt oynamak. amaç sayı yapanın kazanacagı bir şeye alt oynamak mantıksız geliyor

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
valla üst oynarım ben de. maça bakıyorum alt alt diye bagırıyor bu kez de gidip 1.5 üst falan alıyorum bile bile lades oluyoruz. hem alt oynayıp beklemeyi sevmiyorum zaman geçmiyor 90 dk 90 saat gibi geliyor hem de ister basketbolda olsun ister futbolda, olayın mantıgına aykırı geliyor alt oynamak. amaç sayı yapanın kazanacagı bir şeye alt oynamak mantıksız geliyor
Alt olacagini bile bile bu sefer de az gole yonelmek o zaman demek ki kisir bir bultenden bahsediyoruz yoksa onun yerine baska maca yonelirdin

selen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
69
28
Altçı misiniz ustcu musunuz valla ben alt oynadigim mac sayisi bir elin parmgini gecmez ve alt icin 90 dakika beklemek bana eziyet geliyor evet bazen bir macin alt bitecegini tahmin exiyorum ama tahmin ettigim halde o maci yazmam yerine ust bahsi alabilecegim bir baska mac secerim ayrica golu eziyet olarak gormektir alt halbuki golden keyif almak kadar guzel bir sey yoktur gercekten alt oynayanlar varsa hep merak etmisimdir neden alt bahsi aalinir ve alt oynamak bana hep cesaret isi gibi gelmistir ve o yuzden hep kacmisimdir :)
Aynen katılıyorum..

selen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
69
28
Az önce basket maçına üstcü olduğum için taraf bahsi üst oynadım, maç kontu garanti üste gidiyordu, tuttu diye seviniyordum.. sonra kupona baktım yanlışlıkka alt oynamışım.. kendime kızarken maç alt bitti..

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,911
63,887
113
Üst Evoo 🧐 Şansım daha çok oluyordu :cool:

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
dün antep adana maçına üst oynadım 0-0 bitti
aynı anda wexford-cork city maçına da üst oynadım 0-0 bitti?
yok yani cidden bu tesadüf olamaz üst oranları da 1.60 1.50

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Bn alt basıyorum genelde çok riske alıyorsam üste basıyorum genelde alt