Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Altın Hk.

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,160
41,641
113
Bi arkadaşım 60 bin tl değerinde altın almak istiyor fakat evinde muhafaza edebileceği bir yer yok öğrenci evinde kalıyor çok fazla kişi eve girip çıkıyor kız erkek vs. bankadan aldığında çok fazla değer kaybediyor satarken komisyon vs. nasıl bir yol izleyebilir fikir sunar mısınız teşekkür ederim.

@Novasky @Enişte @Hipokrat @ŞAH

TitanEnsaladus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,101
14,012
113
Bi arkadaşım 60 bin tl değerinde altın almak istiyor fakat evinde muhafaza edebileceği bir yer yok öğrenci evinde kalıyor çok fazla kişi eve girip çıkıyor kız erkek vs. bankadan aldığında çok fazla değer kaybediyor satarken komisyon vs. nasıl bir yol izleyebilir fikir sunar mısınız teşekkür ederim.

Kuveyt Türk
Nefretimdir ama karlı banka
Tam detay bilmiyorum altina altin veriyor galiba

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,622
2,070
113
Altın dedin de aklıma geldi yıllar önce işaretleyip bir gün gelip çıkaracağım dediğim 1 şarap mahzeni ile iki tane mezar var. Vay arkadaş nerden aklıma düştü şeytan dürtüyor şimdi de haydi buyur burdan yak

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,160
41,641
113
Fiziksel olarak almadan nasıl aynı değerde alabilir

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,160
41,641
113
Altın dedin de aklıma geldi yıllar önce işaretleyip bir gün gelip çıkaracağım dediğim 1 şarap mahzeni ile iki tane mezar var. Vay arkadaş nerden aklıma düştü şeytan dürtüyor şimdi de haydi buyur burdan yak
Çıkar gitsin reis 2 maça basaeız

Novasky

🅽🅾🆅🅰🆂🅺🆈
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
38,471
40,094
113

Yani anlamadım ben neyapacagini bu arkadaşın

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,352
6,147
113

Kriptoya yatirsin beklesin orda en temizi

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
823
290
63
FTN alsın bence altın yerine

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,934
113

60 bin dediğin bi zincir yapsın taksın boynuna 24 ayar ne yapacak başka dübürde saklayamayacagına göre kardesım

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,160
41,641
113
Yani anlamadım ben neyapacagini bu arkadaşın
Abi fiziksel olarak alamıyor eleman evinde çok kişi giriyor güvenemiyor, bankaları da biliyorsun ölü skiciler çok komisyon kesiyorlar gramda 80 tl falan oynuyor 2500 falan ulan gram 80 komisyon alıyor 60 bin tlilik altın aldığında 2000 tl zarar yazıyor satarken