Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Amatemde Tedaviye Başlamak

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
797
113
Arkadaşlar belki burası yeri değil ama öğrenmek istiyorum çevresinde veya kendisi amatemde tedavi görüp de kumardan tamamen kurtulan oldu mu ? Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

Tahtsızkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
121
43
Kafanda bitirmeden hiçbir yerde bitiremezsin ben sigara ve alkolü bıraktım mesela hayatımda ilk defa, kafanda bitir hocam

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,670
889
113
Kafanda bitirmeden hiçbir yerde bitiremezsin ben sigara ve alkolü bıraktım mesela hayatımda ilk defa, kafanda bitir hocam
o zaman kanser.siroz,alzheimer,parkinson,tansiyon,şeker hastalarrında söyle kafada bitir diye hemen bu hastalıkları bıraksın onlarda

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Eger maddi olarak kumari kurtulus olarak goruyorsan cok zor. Ama kumari hastalik olarak goruyorsan yuzde 1 milyon amatem faydali olacak.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Hangi asamadan basliyacaksin bilmiyorum.
Amatem den once YEDAM var. Cevrende varmi bilmiyorum ama amatem ürkütücü geliyorsa YEDAM ile baslamani tavsiye ederim.

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
Arkadaşlar belki burası yeri değil ama öğrenmek istiyorum çevresinde veya kendisi amatemde tedavi görüp de kumardan tamamen kurtulan oldu mu ? Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim
Amatem çözüm değil kardeşim,,patolojik kumar bağımlılığı var ama ,,kumarı bırakayım derken esrarkeş olur çıkarsın .esrarı bırakayım derken eroinman olursun...eroini bırakayım derken alkolik olursun ...
kısacası yangın yerinde dumana bogulursun..oranın ortamını kısaca anlayana bu kelimeler yeter...
(Ayrıntı vermek isterim ama burası bunun için uygun degil)

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
797
113
Hangi asamadan basliyacaksin bilmiyorum.
Amatem den once YEDAM var. Cevrende varmi bilmiyorum ama amatem ürkütücü geliyorsa YEDAM ile baslamani tavsiye ederim.
Yeşilay var bulunduğum yerde kumar uyuşturucu vs bağımlıları için

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Eger gercekten tedavi olmayi dusunursen, ben yasadigim evreleri uzun uzun anlatirim. Neler yaptim, neden su an birakmadim v.s

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
855
318
63
Geçmiş olsun 🥲 Tam olarak anlamadim ama sıkıntın ne