Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet ana para - ye düștü

Brkdnz26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
341
123
43
beyler az önce monterrey maçı vardı ev 0.5 üst aldım dakika 90+1 de gol oldu kupon kazandı bakiye yansıdı mackoliğe girdim gol iptal oldu bende tüm parayı cektim para hesaba geldi hemen ardindan -479 oldu kasa Siteye borcum oldu ilk defa böyle bisey oldu sıkıntı olur mu ?

Ekli dosyalar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
beyler az önce monterrey maçı vardı ev 0.5 üst aldım dakika 90+1 de gol oldu kupon kazandı bakiye yansıdı mackoliğe girdim gol iptal oldu bende tüm parayı cektim para hesaba geldi hemen ardindan -479 oldu kasa Siteye borcum oldu ilk defa böyle bisey oldu sıkıntı olur mu ?
Sıkıntı olmaz siteye yatırım yapma 479 dan düşer

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
İlerleyen zamanlar da - bakiyem var düzenleyin yatırım yapacağım dersin düzeltirler koymaz bunlara o rakam

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Siteyi çok aradın mı 🤣🤣

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
660
613
93
Dostum daha geçen gün oldu bende. Sitelerin altyapının herhangi bir skor değişikliğine müdahalemiz yoktur kuralı var 😄 siteye de ki altyapının suçu sizin de böyle kuralınız var onun için bu sizin sorununuz :) işin şakası cidden öyle ben geçen gün girdim düzelttirdim bakiyeyi sonrasında da hiçbir sorun olmadı :) ki benimkinde -970 liraydı.

Brkdnz26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
341
123
43
Dostum daha geçen gün oldu bende. Sitelerin altyapının herhangi bir skor değişikliğine müdahalemiz yoktur kuralı var 😄 siteye de ki altyapının suçu sizin de böyle kuralınız var onun için bu sizin sorununuz :) işin şakası cidden öyle ben geçen gün girdim düzelttirdim bakiyeyi sonrasında da hiçbir sorun olmadı :) ki benimkinde -970 liraydı.
raffet raffet 😀

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Bida sakın uqrama siteye bi kac qüne düzeltirler tekrar yatırım yprsn parayı vurursun skntı verir sana🤣🤣

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
kanka bu nasıl site aq asfbjsndkmgö sitenin anasayfası bile yok

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Siteye yazarsan bakiyeyi düzeltiyor kendi hataları olduğu için para iadesi istemiyor. Benim başıma birkaç kez geldi aynı durum yatırım yapıp devam etmiştim sorun olmadı

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,004
5,499
113
Çok şanslıymışsın