Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Anadolu Efes Kızılyıldız'ı Ağırlıyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,420
64,255
113
1665135698489.png

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu Turkish Airlines EuroLeague'de son iki sezonun şampiyonu Anadolu Efes yeni sezonda perdeyi
Kızılyıldız mts maçıyla açıyor.

Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak olan karşılaşma 20:30'da başlayacak ve S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak.

Anadolu Efes Basketbol bu müsabaka ile birlikte Avrupa kupalarındaki 768. maçına çıkacak.

EuroLeague'de son iki sezonun şampiyonu lacivert-beyazlı ekip, 1979-1980 sezonundan itibaren mücadele ettiği Avrupa kupalarında geride kalan 767 karşılaşmanın 438'ini kazandı, 329'unda ise mağlup oldu.

Temsilcimiz EuroLeague'de ise 2001-2002 sezonundan bu yana oynadığı 519 maçta 281 galibiyet, 238 mağlubiyet yaşadı.

"Adım Adım İlerlemek İstiyoruz"
Anadolu Efes Basketbol Takımı oyuncuları Doğuş Balbay ile Vasilije Micic, THY Avrupa Ligi'nde yarın başlayacak 2022-2023 sezonunda hedeflerine adım adım ilerlemek istediklerini söyledi.

Avrupa Ligi'nde son 2 sezonu şampiyon tamamladıklarını hatırlatan Doğuş Balbay, "Uzun bir maraton. Kızılyıldız mts maçıyla başlıyoruz. Her zaman hedeflerimiz çok yüksek. Adım adım ilerlemek istiyoruz. Umarım herkes için sağlıklı bir sezon olur. Taraftarlarımızın destekleri bizim için çok önemli. Sahamızdaki her maça onları bekliyorum. Beraberce güzel bir sinerji yaratıp inşallah hedeflerimize adım adım ilerleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Çok uzun bir sezon olacağını aktaran Micic ise "Geçen sezon çok önemli başarılar elde ettik. Bunu sürdürmek bizim için çok önemli. Kesinlikle en güçlü ve yetenekli takımlardan biriyiz. Alçak gönüllü olmalıyız. Maç maç düşünerek ve tutkumuzu koruyarak sıkı çalışmaya devam etmeliyiz." şeklinde görüş belirtti.

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
heralde yener yani 1.10 oran açılmış