Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ancelotti ve joselu

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
evet çocuk tam formda olmayabilir ama ancelotti bu günde ayıp etti joselu rezalet oynuyordu en sonunda boş kaleye zorla attırdılar adama çocuk gol arıyor belli götünü parçalıyordu gol atmak için bırak vini belingham ona attırsın boş kaleyede olsa performansıda bence iyiydi yazık

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
evet çocuk tam formda olmayabilir ama ancelotti bu günde ayıp etti joselu rezalet oynuyordu en sonunda boş kaleye zorla attırdılar adama çocuk gol arıyor belli götünü parçalıyordu gol atmak için bırak vini belingham ona attırsın boş kaleyede olsa performansıda bence iyiydi yazık
Dostum arda dan mı bahsediyosun joseludan mı.ne demek istedigin pek anlasılmıyor

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,777
9,918
113
Ardayi hep 60 dakka vs oynatacak galiba önemsiz maçlar olsa bile bence ikinci yarı alsa arda için daha hayırlı olur

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
sadece bellinghamı alırken joseluyu çıkartsa arda rahat gol atardı kafasında ne var acaba bu adamın

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
sadece bellinghamı alırken joseluyu çıkartsa arda rahat gol atardı kafasında ne var acaba bu adamın
Hah bu yazdiginda ne demek istedigin netleşti😀evet katiliyorum sana arda yerine joseluyu oyundan almalıydı.ceballosta cok kotuydu her pozisyonda elini acip napim diyordu

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Hah bu yazdiginda ne demek istedigin netleşti😀evet katiliyorum sana arda yerine joseluyu oyundan almalıydı.ceballosta cok kotuydu her pozisyonda elini acip napim diyordu
ceballos sahada yoktu bende katılıyorum hadi forveti çıkartmak istemedin ceballosu çıkar bellingham 2 yönlü oynayabiliyor oyunu zaten artniyetli olduğunu düşünmeye başladım gerçi arkasında bilmediğimiz 50 sebepte vardır 60 70 dk gerçekten ardanın pili bittiği içindir joseluyu göndermek istiyorlardır yaşı geçti zaten diye vs vs bilemeyiz

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
ceballos sahada yoktu bende katılıyorum hadi forveti çıkartmak istemedin ceballosu çıkar bellingham 2 yönlü oynayabiliyor oyunu zaten artniyetli olduğunu düşünmeye başladım gerçi arkasında bilmediğimiz 50 sebepte vardır 60 70 dk gerçekten ardanın pili bittiği içindir joseluyu göndermek istiyorlardır yaşı geçti zaten diye vs vs bilemeyiz
abicim yaşın kaç bilmiyorum futbolla alakan ne kadar onuda bilmiyorum sözünü ettğin yerler ancelotti ve real madrid.zaten oyuncu değişikliğine hocalar direkt karar vermezler.staff ekibi vardır yardımcı hoca topçunun özel hocası saglıkçı fizyoterapist v.s maçtan önce sakatlık veya çok kötü oyun harici kimin kaç dk. oynayacağı ne zaman çıkacağı az çok bellidir.şu an arda süresini yavaş yavaş arttıracak 19 yaşında bu fizik kapasitede bir çocuk realde 90 ı daha çıkaramaz.yıpratırsın onun için daha kötü olur.90 dakika sahada kalacağı zamanda olacak ama daha değil.burdan herkes hoca.az biraz saygı gösterin adamlara.yani o bilmiyorda sen mi biliyorsun forumdan.adam topçularla yatıo topçularla kalkıo.joselu diyorsun onuda oynatmasnın ısrar etmesnin bir sebebi vardır.her kötü oynayan adamın başka bir iyi yönü vardır senin benim göremediğimiz.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,777
9,918
113
abicim yaşın kaç bilmiyorum futbolla alakan ne kadar onuda bilmiyorum sözünü ettğin yerler ancelotti ve real madrid.zaten oyuncu değişikliğine hocalar direkt karar vermezler.staff ekibi vardır yardımcı hoca topçunun özel hocası saglıkçı fizyoterapist v.s maçtan önce sakatlık veya çok kötü oyun harici kimin kaç dk. oynayacağı ne zaman çıkacağı az çok bellidir.şu an arda süresini yavaş yavaş arttıracak 19 yaşında bu fizik kapasitede bir çocuk realde 90 ı daha çıkaramaz.yıpratırsın onun için daha kötü olur.90 dakika sahada kalacağı zamanda olacak ama daha değil.burdan herkes hoca.az biraz saygı gösterin adamlara.yani o bilmiyorda sen mi biliyorsun forumdan.adam topçularla yatıo topçularla kalkıo.joselu diyorsun onuda oynatmasnın ısrar etmesnin bir sebebi vardır.her kötü oynayan adamın başka bir iyi yönü vardır senin benim göremediğimiz.
Bencede yukarda o yüzden yazdım Arda'nın maç bitirebilmesi için ikinci yarı girmesi daha hayırlı olur
Arda belkide bikac sezon daha önemli maçlarda çok süre bulamaya bilir
Ama arda pes etmezse realde kalıcı olur

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
ben 90 dakika oynasın demedim ki dost ama çocuk çabalıyordu gol atmak için izlediysen az çok farketmişsindir ilk yarının en kötüsüydü joselu ikinci yarıda ortalıkta yoktu futbol seyirciye oynanır bence çıkmasına taraftar bile üzülmüştür hoş yerine belingham girince üzülmezsinde joselu çıksa 5 dk daha oyunda kalsa golü bulabileceğini düşünüyorum sonrasında vini falan girdi zaten bence yorumun biraz yanlış bilemedim

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
ben 90 dakika oynasın demedim ki dost ama çocuk çabalıyordu gol atmak için izlediysen az çok farketmişsindir ilk yarının en kötüsüydü joselu ikinci yarıda ortalıkta yoktu futbol seyirciye oynanır bence çıkmasına taraftar bile üzülmüştür hoş yerine belingham girince üzülmezsinde joselu çıksa 5 dk daha oyunda kalsa golü bulabileceğini düşünüyorum sonrasında vini falan girdi zaten bence yorumun biraz yanlış bilemedim önceki mesajımda bende aynı konuya vurgu yaptım zaten

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Bencede yukarda o yüzden yazdım Arda'nın maç bitirebilmesi için ikinci yarı girmesi daha hayırlı olur
Arda belkide bikac sezon daha önemli maçlarda çok süre bulamaya bilir
Ama arda pes etmezse realde kalıcı olur
demek istediğim 90 oynasın değilki dost muhtemelen ardada o dakkalar çıkacağını biliyordu ve aşırı çabaladı gol atmak için belingham girip joselu çıksa bence her türlü golü bulur zaten viniyi alacak çıkartırdı gene

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,777
9,918
113
demek istediğim 90 oynasın değilki dost muhtemelen ardada o dakkalar çıkacağını biliyordu ve aşırı çabaladı gol atmak için belingham girip joselu çıksa bence her türlü golü bulur zaten viniyi alacak çıkartırdı gene
Dost isdde onun vakti gelmisdi :)

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,912
9,593
113
Ancelotti denilen şahıs hoca moca değil kulübede oturtarak futbolcu gelismez takmis ardaya zamanı var zamanı var en güzel idman canlı 90 dakka maçtır çocuk curuyup gidecek yazik