Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket / Ülkedeki Yabancı Oyuncuların Katkısı Lig Futbolundaki Standardı Yükseltiyor mu?

Ülkedeki Yabancı Oyuncuların Katkısı Lig Futbolunda ki Standardı Yükseltiyor mu?

• Evet

Kullanılan: 7 70.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Ülkedeki Yabancı Oyuncuların Katkısı Lig Futbolundaki Standardı Yükseltiyor mu?

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,401
592
113
Yabancı oyuncular yerlilerin performansını yükseltiyor diyebiliriz. Oynamak istiyorlarsa daha fazla çalışmalılar. Ligin standartının yükselmesi bir çok etkene bağlı. Stadyumlar, antreman tesisleri, bilançolar, genç oyunculara yatırımlar vs.

Arar bulursam bu forumda yazdığım uzun bi yazı vardı. Falcao transferinin delilik olduğuna dair. Falcao'nun karakterini bildiğimi, latinlerin içini dışını bildiğimi söylemiştim. 15 gol barajına yaklaşamaz bile demiştim. Zira öyle olacak gibi. Gidip Falcao'ya dünyaları verirsen yabancılar ülke fıutboluna bir şey vermez tabi.

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Yabancı oyuncular yerlilerin performansını yükseltiyor diyebiliriz. Oynamak istiyorlarsa daha fazla çalışmalılar. Ligin standartının yükselmesi bir çok etkene bağlı. Stadyumlar, antreman tesisleri, bilançolar, genç oyunculara yatırımlar vs.

Arar bulursam bu forumda yazdığım uzun bi yazı vardı. Falcao transferinin delilik olduğuna dair. Falcao'nun karakterini bildiğimi, latinlerin içini dışını bildiğimi söylemiştim. 15 gol barajına yaklaşamaz bile demiştim. Zira öyle olacak gibi. Gidip Falcao'ya dünyaları verirsen yabancılar ülke fıutboluna bir şey vermez tabi.
Falcao bu gidişle 15 gol barajını aşar diye düşünüyorum ;)