Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Antalya 5 Yıldızlı Otelde İş İlanı

sanarslantas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
684
196
43
Ev denize sıfır olsa ne olur denizin içinde olsa ne olur personel evi neticede 6-8 sap bir evde kalıyor biri Muş’tan geliyor ayaklar kokuyor biri Iğdır’dan geliyor banyo lifinin ne işe yaradığını bilmiyor biri suriyeden geliyor biri Kırgız biri Afgan istersen Akdeniz komple senin olsun
O eve Rus mu gelir sanıyorsunuz erkek misafir bile gelmez aw
Çalışma ücretini geçtim o ortama girmenin tahammül etmenin ücreti en az 20-25k
👏👏👏👏👏👏

Tahammül ücret 20k+15 k çalışma ücreti

35 k verirlerse hemen geleyim +5 k tıp alırız ok

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,628
1,090
113
Çeşme ılıca otelde stewartlik yapmistim 1 gün dayanabildim kalacak yer leş gibiydi tuvaletlere girilmiyordu buradaki şartlar nedir bilemiyorum

Altanx06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,256
1,662
113
Dostlar otelde çalışan kim var Manavgatta olan var mı?

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,515
852
113
Lojmanlar eskiden çok kötüydü şimdi bizim otelin lojmanı 2 kisilik yüzme havuzu spor salonu var haftada bir Hk gelir kirli çarşafları alır ortalığı temizler gider fabrika işiyle karistirmayin sonuçta kira yok yeme içme yok İstanbul da 20 k maaş alsan ne olur burda aldığın para direk sana kalıyor hiç yoktan

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
859
113
Lojmanlar eskiden çok kötüydü şimdi bizim otelin lojmanı 2 kisilik yüzme havuzu spor salonu var haftada bir Hk gelir kirli çarşafları alır ortalığı temizler gider fabrika işiyle karistirmayin sonuçta kira yok yeme içme yok İstanbul da 20 k maaş alsan ne olur burda aldığın para direk sana kalıyor hiç yoktan
Neresi.
Nasıl iş bulabilirim.