Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Arda Güler, Real Madrid'i Seçti

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,185
113
1688501988903.png

Fenerbahçe'nin genç yıldızı, tercihini Real Madrid'den yana kullandı.

Avrupa kulüplerinin peşinden koştuğu Arda Güler, Real Madrid'i seçti.
The Athletic'ten Mario Cortegana'nın haberine göre Arda Güler, eflatun-beyazlı ekibin teklifini kabul etti. Müzakere sürecini tamamlamaya yönelik adımlar bu hafta atılacak. İmzaların atılmasının ardından genç yıldız Carlo Ancelotti'nin ekibine katılacak.
Real Madrid'in oyuncunun sözleşmesindeki 17.5 milyon euro karşılığında serbest kalma maddesinden daha fazlasını ödemesi bekleniyor. Ayrıca Fenerbahçe'nin de sonraki satıştan yüzde 20'lik pay alacağı aktarıldı.

Haberde Arda'nın Barcelona başkanı Joan Laporta tarafından büyük ilgi görmesine rağmen kararını Real Madrid'den yana kullandığına vurgu yapıldı.

Bu sezon Fenerbahçe forması ile 35 maça çıkan Arda, 6 gol ve 6 asiste imza attı. Genç oyuncu aynı zamanda Golden Boy ödülüne aday isimler arasında bulunuyor.

1688502041782.png

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Gelişimi için iyi olur.Fenerbahçede kalsa körelip gidecek.Darısı Ali koşa diyelim.Burdan ali koşa sesleniyorum.Yeter artık gitttt

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,788
10,394
113
Ekli dosyayı görüntüle 358475

Fenerbahçe'nin genç yıldızı, tercihini Real Madrid'den yana kullandı.

Avrupa kulüplerinin peşinden koştuğu Arda Güler, Real Madrid'i seçti.
The Athletic'ten Mario Cortegana'nın haberine göre Arda Güler, eflatun-beyazlı ekibin teklifini kabul etti. Müzakere sürecini tamamlamaya yönelik adımlar bu hafta atılacak. İmzaların atılmasının ardından genç yıldız Carlo Ancelotti'nin ekibine katılacak.
Real Madrid'in oyuncunun sözleşmesindeki 17.5 milyon euro karşılığında serbest kalma maddesinden daha fazlasını ödemesi bekleniyor. Ayrıca Fenerbahçe'nin de sonraki satıştan yüzde 20'lik pay alacağı aktarıldı.

Haberde Arda'nın Barcelona başkanı Joan Laporta tarafından büyük ilgi görmesine rağmen kararını Real Madrid'den yana kullandığına vurgu yapıldı.

Bu sezon Fenerbahçe forması ile 35 maça çıkan Arda, 6 gol ve 6 asiste imza attı. Genç oyuncu aynı zamanda Golden Boy ödülüne aday isimler arasında bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 358477
Helal olsun sana yigidim yolun acik olsun ne büyük gurur ailesi için fenerden reale

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ali koç kadar malını görmedim Kim min jae de yaptığı hatayı Arda da yaptı serbest kalma maddesini az tutarak anlaşma yapmak akıl isi değil baktın parlamio yeni sözleşme yapılıp serbest madde kucultulurdu yazık valla Arda 20 milyona giderse Real bunu 2 sene sonra 150 200 e okutur orda parlarsa

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Reali severim vinisiçuuuuss kankimle takılırlar orada , az mı takıldık onla zigara ortamında

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Ali koç kadar malını görmedim Kim min jae de yaptığı hatayı Arda da yaptı serbest kalma maddesini az tutarak anlaşma yapmak akıl isi değil baktın parlamio yeni sözleşme yapılıp serbest madde kucultulurdu yazık valla Arda 20 milyona giderse Real bunu 2 sene sonra 150 200 e okutur orda parlarsa
Gordum gorumde ben boyle mallik gormedim elinde dunya yildizi var ve sen embesil gibi ona 17.5 m euro serbest kalma koymussun aziz ondan 1000 kat iyiydi bu bildigim amator yahu mali kurulda rezil husva oldu hala daha devam ediyor bifak git olum bi pok bildigin yok yahu anca 37 yasindaki adami al getir bi kamyon para ver elinde en az 50 m dden oyunucuyuda 17.5e ver g zekali

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
Atletico madrid'i tutanlar aşağı mahalleden mi acaba? real dururken atletico tutulmaz

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Daha iyi bir tercih olmuş bencede. Türkler barçada yapamıyor zaten 😄

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,451
606
113
En büyük hata realde oynayamaz keşke başka takıma gitseydı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Aynen hocam mental ve fiziksel olarak üst düzey eğitim alacak yakın zamanda Mesut Özil gibi bi 10 numara olur bence :)
Ben boyle oyuncularin yurt disina gitmesini deil gelmesini istiyorum, ama hep guzeller gidiyor bi tarafinin killari agarmislar geliyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Ağa takımın hâli ortada kalsa yazık olmaz mı çocuğa
Yazik olur evet niye cunku onun gibiler yok adam tek ne yapsin burda ama her onun gibi olan gitmese belki dusunceler deisebilir.niye yani iyu futbolcunun en buyuk hedefi besiktasta oynamak olmamamlimi illa avrupami?