Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Arka Sokaklar Engin Komiser Öldü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadifedenkesesi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
81
28
Azonce kanal d tv sındecıktı fragman da, haftakı bolumde engım komser vefat edıor goren varmı.bencok kotu oldum fılimde olsa 500bolum dür adami. Aynı fılımde goruyok haftaya olcek engın komsem@admınler konuyu,bulamadımsız duzeltsenıze

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Azonce kanal d tv sındecıktı fragman da, haftakı bolumde engım komser vefat edıor goren varmı.bencok kotu oldum fılimde olsa 500bolum dür adami. Aynı fılımde goruyok haftaya olcek engın komsem@admınler konuyu,bulamadımsız duzeltsenıze
Kral herhalde evde kırk ayak felan besliyorsun, onada mesaj yazacaginda ekranin ustune felan saliyorsun herhalde, hayvancagiz random bir sekilde basiyor bunun baska bir aciklamasi yok reyiz. Kurban olam sen bunca zaman nerdeydin. İlkel kabilelerin duvarlara gosterdigi nezaketi sen telefona gostermiyorsun

Vanolas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,237
908
113
Millet kafayı yemiş

AYDIN2773

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,238
966
113
Helvasını kavuralım bari bizde rıza babayı felan çağırın Mesut’u çağırmayın o çok yer

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
50 ser lira toplayalimda bari ekmegini filan yedirelim.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,699
10,325
113
Engin konserim .... Sana bişey olmasın :)
Akıl ve ruh sağlığına dikkat et dost

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bu reis saglam trol. Yillardir internet aleminin icinden gecmis biri olarak soyluyorum bunu. Reise saygi duymak lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...