Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Arkadaşlar Merhaba

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
arkadaşlar geçen gün rolling etkinliği açmıştım. ama amcamın kalp krizi geçirdiği haberi gelince apar topar memlekete gitmem gerek oldu. foruma dahi girmedimn 2 gündrü.sizlerden özür diliyorum. bu akşam kaldığımız yerden devam edeceğim bir aksilik olmaz ise. tekrardan kusura bakmayın lütfen. @Shellac

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
Amcanın durumu nasıl çok geçmiş olsun

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
iyi çok şükür daha önede açık kalp ameliyatı olmuştu. şimdilik iyi teşekkürler

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Geçmiş olsun dost saglık herseyden onemli takma kafanı rollere mollere

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
arkadaşlar geçen gün rolling etkinliği açmıştım. ama amcamın kalp krizi geçirdiği haberi gelince apar topar memlekete gitmem gerek oldu. foruma dahi girmedimn 2 gündrü.sizlerden özür diliyorum. bu akşam kaldığımız yerden devam edeceğim bir aksilik olmaz ise. tekrardan kusura bakmayın lütfen. @Shellac
Geçmiş olsun dostum

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,184
113
Geçmiş olsun dostum Allah şifa versin

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
SAĞOLUN ARKADAŞLAR. TEŞEKKÜR EDERİM

mehmetali42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
338
77
28
geçmiş olsun kardeşim gene de düşünüp gelip bunu bugün buraya yazmışsın helal olsun

Byinan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,317
358
83
Geçmiş olsun.

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
GECMİS OLSUN AGA BASLARIM ROLLİNGE MOLLİNGE SAGLIKTAN ÖNEMLİ BİRŞEY YOK GECMİS OLSUN TEKRARDAN

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Geçmiş olsun