Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Arsenal, Takehiro Tomiyasu'nun Sözleşmesini Uzattı

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
91,053
137,426
113
1710937922613.png

İngiliz ekibi Arsenal, Japon sağ bek Takehiro Tomiyasu ile sözleşme yeniledi.

Premier Lig ekiplerinden Arsenal iç transferde düğmeye bastı. İngiliz devi Takehiro Tomiyasu ile 2026'ya dek sözleşme uzattı.
2021 yazında Serie A ekibi Bologna'dan transfer edilen Japon sağ bek, Arsenal formasıyla 73 maçta forma giydi ve 1 gol, 6 asistle oynadı.
Arsenal Sportif Direktör Edu şunları söyledi:
"Tomiyasu'nun bizimle birlikte olmasından dolayı çok mutluyuz. Hem saha içinde hem de saha dışında çok büyük niteliklere sahip ve kadromuza çok fazla güç ve çok yönlülük sunuyor. Tomiyasu üst düzey bir profesyonel. Hedeflerimize ulaşmaya çalışırken onun önümüzdeki yıllarda da önemli bir rol oynamaya devam etmesi harika.”
Mikel Arteta ise "Doğal yeteneği ve gücüyle birlikte Tomiyasu'nun tavrı, zihniyeti ve değerleri birinci sınıf. Tomiyasu herkes tarafından seviliyor ve bizim ayrılmaz bir parçamız. Arzusu ve kararlılığıyla antrenman disiplini takdire şayan. Gelecek yıllarda Tomiyasu ile çalışmaya devam edeceğim için çok mutluyum." dedi.
 
Üst