Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Aşı Bulundu .(inş Dogrudur)

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
bir aşının yapımı test süresi sonuc alınması 1 yıldan fazla diyen bilim adamları o zaman halt etmiş bilim adamlarınada de inancım kalmaz :D

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
bir aşının yapımı test süresi sonuc alınması 1 yıldan fazla diyen bilim adamları o zaman halt etmiş bilim adamlarınada de inancım kalmaz :D
Bi umuttur yasamak . Resmi internet sitesine girdim. Ordanda tiklaynca insgrm sayfasina bagliyo. Aciklamayi gercekten yapmslar. Ne ddnli dogru bilmiyorum

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Ebolanın bile aşısını yapamadılar tam kapsamlı:eek:
hastalık bitti

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
Harbimi ? Olum dur la sevindik ne guzel mutlu mutlu yatacaktim :D kanka resmi sitesi yalniz ayyildiz timin daha yalan yanlis bi sey paylastiklarini gormedim yillardir. Oyuzden guveniyorum biraz acikcasi
Valla inşallah doğrudur bende isterim ama guvenimiyoruz reis baksana herkes bişey uyduruyor

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Ben bilim adami degilim. Ne bilim ebolayi coronayi. Tr'nin en büyuk hacker grubu resmi y
Valla inşallah doğrudur bende isterim ama guvenimiyoruz reis baksana herkes bişey uyduruyor
Aynen kral hic guvenmem ben boyle ucuz yalanlarada. Dedigim gibi .
Www.ayyildiztim.com.tr www.ayyildiztim.org
Resmi siteleri ordan instgram sayfalarina tikla ayni yer cikiyor. Dogru olma ihtimali 100de 5de olsa var

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Çindeki inanılmaz iyileşme sürecini düşünürsek ben doğruluk payı olduğunu düşünüyorum umarım doğrudur.

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
smtgs1905 ay-yıldız tim için devlet yalakası,yalaması hoş olmadı sonuçta vatanını sevenler grubu ve dünyanın kingi ----kısa dipnot:(hepsine ayrı ayrı bu ülke borçludur)

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
kusura bakmayın da ''15 Temmuz gecesi bizi kurtaran Allah'a layık olamadık bu bize dersti bu dersten kendimize pay çıkaralım'' diye bir cümle kuran bir hacker grubunu ciddiye almam bunlar bu kafayla nasıl hacker olmuş o da meçhul ,namaz kılan hacker, kafamdaki tüm hacker profilini yerle bir ettiler

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Ayyıltız tim tarikatı allıhın izniyle aşıyı tablette üretmeyi başarmış anlaşılan :D

ozgan1978

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,681
395
83
Her satırı yalan bilimle alakası olmayan adamların mahalle dedikodularını harmanlayıp milletin nabzina göre serbet veren bi yazı. Bunlara bakıp olayı kimse ciddiye almıyor. Siz bilim insanları doktorlar ne diyor onlara bakın. Bunların yaptığı sadece düzenbazlık.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
kusura bakmayın da ''15 Temmuz gecesi bizi kurtaran Allah'a layık olamadık bu bize dersti bu dersten kendimize pay çıkaralım'' diye bir cümle kuran bir hacker grubunu ciddiye almam bunlar bu kafayla nasıl hacker olmuş o da meçhul ,namaz kılan hacker, kafamdaki tüm hacker profilini yerle bir ettiler
Tarikat knk bunlar birileri para veriyor bunlarda şerbet yapıp millete servis ediyor özellikle 2 kere 8 in kaç olduğunu bilmeyenlere şu kişi peygamber deseler inanır bunları takip edenler.)