Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askeri Celpler & Devreler

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
tam zamanında gidiyorsun havalardan dolayı bir kaç ay sonra gitseydin eğitimde titrerdin bugün kar yagmadi diye sevinirdik sabah uyanırdık yarim metre kar kışın oradaydım nefret ettim kardan erzincan yüzünden 1985 /4 gittim 2 ocakta ocağına incir ağacı diktiler

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
dört tarağı dağlarla çevrili ova dağdaki Atatürk portresine baka baka bitirirsin hala duruyordur şehrin her yerinden görülüyordu hayırlı teskereler

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,888
5,656
113
topçu birliği yaz kış spor koşu yapıyor anca emniyet muhafız sürekli nöbet tutarsın öyle gündüz spor içtima derdin olmaz tek iyi yanı o askeriyede yazıcı olurum sıcak ortamda kafam rahat eder diyorsanız düşünmeyin eskisi gibi değil her gün mesaiden sonra nöbet tutma zorunluluğu var tüm gün rütbelilerle muhattap olduktan sonra

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Benım tecıl aralıkta bıtıyor asteğmenlik basvurmak ıstıyorum
Şimdi ne zaman basvurabılıyorum astegmenlık ıcın ve basvurursam en erken ne zaman gıdebılıyorum bılen varmı

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,888
5,656
113
Benım tecıl aralıkta bıtıyor asteğmenlik basvurmak ıstıyorum
Şimdi ne zaman basvurabılıyorum astegmenlık ıcın ve basvurursam en erken ne zaman gıdebılıyorum bılen varmı
lisans not ortalaman 3ün üzerindeyse ihtiyaca göre kurayla alıyorlar tecil bittikten sonra şubeye gittiğinde başvuru formunda oluyor galiba yedek subay olarak yapmak istiyorumu onaylayacan benim temmuzda bittiydi tecil kasımda gittiydim diye hatırlıyorum

Galatasaray715

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
306
63
tam zamanında gidiyorsun havalardan dolayı bir kaç ay sonra gitseydin eğitimde titrerdin bugün kar yagmadi diye sevinirdik sabah uyanırdık yarim metre kar kışın oradaydım nefret ettim kardan erzincan yüzünden 1985 /4 gittim 2 ocakta ocağına incir ağacı diktiler
Hey maşallah

Galatasaray715

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
306
63
topçu birliği yaz kış spor koşu yapıyor anca emniyet muhafız sürekli nöbet tutarsın öyle gündüz spor içtima derdin olmaz tek iyi yanı o askeriyede yazıcı olurum sıcak ortamda kafam rahat eder diyorsanız düşünmeyin eskisi gibi değil her gün mesaiden sonra nöbet tutma zorunluluğu var tüm gün rütbelilerle muhattap olduktan sonra
Valla reis aklımı okudun. Bende yazıcı olma niyetim vardı. Korkuttu beni 😂