Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Askerlerimi şehit oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bulmaca5757

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
20
18
29 şehit var 39 ağır yarılı var net 66 üstü geçicekmiş tv ler söylemiyor şuanlık bu nasıl bir rezillik Allahım yardımcımız olsun bırak idda İddanın amk 29 şehit var daha var söylemiyorlar bundan önemli ne olabailir Admin sen söyle

Bulmaca5757

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
20
18
Abi çok kötü nedir bu ya 29 diyorlar ama yaralılara birlikte 60 ı geçiyor şehit sayısı tv ler söylemiyor ya bütün keyfim kaçtı harbi yemin ediyorum yok böyle bir şey ya

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Abi çok kötü nedir bu ya 29 diyorlar ama yaralılara birlikte 60 ı geçiyor şehit sayısı tv ler söylemiyor ya bütün keyfim kaçtı harbi yemin ediyorum yok böyle bir şey ya
Topragim olayin konusu var zaten.ordabaya bi konusma oldu bi bakiver sen.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
bu konuda fikir ayriligina duşenler vatan hainidir. birlik olmamiz gerekir su an fikir ayriliklarimizi bi kenara birakalim hedefe odaklanalim

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
şehitlerimizin sayısina takilan arkadaşlar. bir şehitle 100 şehit aynidir benim için turk kaninin aktiği yer bizimdir artık . gündüz hataya gidiyorum bende

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
705
210
43
abi giricen ssurriyyeye daggıtacann eesaad ı kkaarsı koyaanıda sus sseenınde nnk ussttumuzze gelmeeyiin atom bombasi ataarıım milyonlarca insanın ölmessinne seebep olursunnuz.. alldım burassı benım s...ttrın gidin 3 ggun içiindee tteerkk ..

bunllaar laftaan aanlaaşşmaadaan iyi niiyyettteen aanlamıyyor.
bu ollayllarınn sonnu gelmeez

burrdaan ssonra gerri vviites yapiimaz .. orddan çıkmıcaaz abbi ssuriyee bbizziim.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
abi giricen ssurriyyeye daggıtacann eesaad ı kkaarsı koyaanıda sus sseenınde nnk ussttumuzze gelmeeyiin atom bombasi ataarıım milyonlarca insanın ölmessinne seebep olursunnuz.. alldım burassı benım s...ttrın gidin 3 ggun içiindee tteerkk ..

bunllaar laftaan aanlaaşşmaadaan iyi niiyyettteen aanlamıyyor.
bu ollayllarınn sonnu gelmeez

burrdaan ssonra gerri vviites yapiimaz .. orddan çıkmıcaaz abbi ssuriyee bbizziim.
insallh olucak. ama oncelik kamplardaki suruyelileri avrupaya salmak

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ulen ne giriyon suriyeyi dagition esadi?? comar...az akilli olum sorun cok basit..misaki millime kimseyi sokmam baska ulkelerinde icislerine karismam....bunu düstur edinsek hicbirsey olamayacak..terorist avi bahanesiyle arap topraklarina dalmaktan sakinmayan recep tayyip erdogan denen sahsim yuzunden bu sehitler.yazik onlarin analarina gelecklerine be..halife olma hayalleriyle memleketin anasinis zkdi arap sevdalisi hukumet..net

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
705
210
43
insallh olucak. ama oncelik kamplardaki suruyelileri avrupaya salmak

valla düşüünmeedim dedeğiil. ring ottobussleer koyycan yuzzlercee sınnırra kkaadar gitmek iisteyenleri ggondederrcceeen 4 millyon iinssaanı sssalıccaan üüsstleerrinee..

haa onlara bizim kadaar iiyyii davranmazlar bbu ayrrı bunnaa üüzzüülüürrrüüm aama budda yappiimmallı.

sasncıısıızz doggum ollmuyor

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Ulen ne giriyon suriyeyi dagition esadi?? comar...az akilli olum sorun cok basit..misaki millime kimseyi sokmam baska ulkelerinde icislerine karismam....bunu düstur edinsek hicbirsey olamayacak..terorist avi bahanesiyle arap topraklarina dalmaktan sakinmayan recep tayyip erdogan denen sahsim yuzunden bu sehitler.yazik onlarin analarina gelecklerine be..halife olma hayalleriyle memleketin anasinis zkdi arap sevdalisi hukumet..net
dostum siyasetini baska zaman yap !

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
705
210
43
kaardeşiim ddibiimize kaaddaar gelddiilerr.. öönlem aalmaassaaydıılaaar almmazssak 20 sene ssurrmeez heedef bbiiziz biizze ssallddırcaklarr . bbu olaayyi annllıyyorrmususn

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
kaardeşiim ddibiimize kaaddaar gelddiilerr.. öönlem aalmaassaaydıılaaar almmazssak 20 sene ssurrmeez heedef bbiiziz biizze ssallddırcaklarr . bbu olaayyi annllıyyorrmususn
Dostum gelen kim ya gelen kim uyutuyolar sizleri gelen kim allah askina.bizim suriye topraklarinda hala dagilmamis bir devletin topraklarinda neiismiz var allah askima aciklayin bana yahu

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Bizim bu lanet arap topraklarinda neisimiz var? Suriye hukumeti ve devleti hala ayaktayken bizim askerimizin suriye topraklarinda nesiimiz var? Ne cikarimiz oldu ne kazndik simdiye kadar lutfen cikarin şapkanizi bir duunun ya

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Zaten bu sehitler lanet siyaset yuzunden geliyor dotum duygusalligi birakta objektif bak su lanet hukumetin yaptiklari yanlislari koynonune dusun
sikmism objektifligi şu an bunlari düşunemem benim kardeşlerim abilerim orda şehit olmus. haberi 02.00 da ogrendim gözyaslarimi tutamadim . benimde bi siyasi gorusum var ama onlari dusunemem simdi

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
705
210
43
Zaten bu sehitler lanet siyaset yuzunden geliyor dotum duygusalligi birakta objektif bak su lanet hukumetin yaptiklari yanlislari koynonune dusun

kaarrdedeşiim tartışşma çıkaarmmak isssteemiyyoorrum. bu düüşünnccene kaattılmııyyorrum. beencce taam terrssi hiç bi ppaartiiye üye ddeeğilim hhiç bir meenffaaatim beklenttim yyokk... bennce hukuume ddışş poolittikayı saavunmayyı gayet ggüüzzeel yyöönettiiyor.. haa içerrssi ssıkkınnttılı. ttorrpiillleer ihaalleeleer neelerr neelr . herrkeezz keenddıı addammıınnı tutar sasahip ççıkarr budda bbi ggerrçek.. yappilaan hakssızlık vaarsa aahirrette heessaabbını vverceekleeerr.

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
@Shellac üstad sana zahmet kapat konuyu herkes yeterince hassas zaten bu zamana kadar kardeşce geçindiğimiz forumda kendi gibi düşünmeyeleri vatan haini ilan edenler çıktı bir önceki konu da amacı aştığından kapatılmıştı bu konu da aynı şekilde amacını aştı.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
kaarrdedeşiim tartışşma çıkaarmmak isssteemiyyoorrum. bu düüşünnccene kaattılmııyyorrum. beencce taam terrssi hiç bi ppaartiiye üye ddeeğilim hhiç bir meenffaaatim beklenttim yyokk... bennce hukuume ddışş poolittikayı saavunmayyı gayet ggüüzzeel yyöönettiiyor.. haa içerrssi ssıkkınnttılı. ttorrpiillleer ihaalleeleer neelerr neelr . herrkeezz keenddıı addammıınnı tutar sasahip ççıkarr budda bbi ggerrçek.. yappilaan hakssızlık vaarsa aahirrette heessaabbını vverceekleeerr.
Ya haci parti demiyoeum kardesim bak sorum cok acik..bizim hala dagilmamis bir devletin topraklarinda neisimiz var ??????? Neden bu cocuklar öluyor???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...