Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlik Arkadaşıyla Sohbet Ediyor :)

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
212
43
Sende çok düzgün konuşmamişsin sanki beleş freespin ekle canım sıkılıyor desen seni kimse ciddiye almaz bide bunun için konu açıyorsunuz kafayı yemissiniz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Zen kufurde etsen onun uslubu sabit olmali.sonuca guvenilir bi sitenin musteri temsilcisi konumunda bulunuyor sahis

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,006
7,516
113
Mahalle ağzıyla konuşan siteler olsun , banka çağrı merkezleri olsun yakalayıp ağzına kürekle vuracaksın.

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
esprili kadınmış sevdim. git kumda oyna dedi en son :))

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,619
818
113
Sende çok düzgün konuşmamişsin sanki beleş freespin ekle canım sıkılıyor desen seni kimse ciddiye almaz bide bunun için konu açıyorsunuz kafayı yemissiniz
Ben küfür etsem bile bana mahalle ağzı ile konuşamaz sağlam şirket olsaydı

Rivaldo10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
52
18
Efendim size bilmem ne sitesi adına ulaşıyorum.Size vereceğim tüyo ile slotta kazanacaksınız ve çekim hızımızı test edeceksiniz.Yatırım için hazır olduğunuzda haber verin.Kanıtlarımda mevcuttur.

Sonuç : Hay Allah neden kaybettiniz anlamadık.Dediğimiz her şeye uydunuz mu ? Çerezleri temizlediniz mi slota girmeden ?

Son aylarda bu şekildede kaç kişi yazdı haddi hesabı yok.Çer çöp siteler ne yapacaklarını şaşırdılar artık.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Efendim size bilmem ne sitesi adına ulaşıyorum.Size vereceğim tüyo ile slotta kazanacaksınız ve çekim hızımızı test edeceksiniz.Yatırım için hazır olduğunuzda haber verin.Kanıtlarımda mevcuttur.

Sonuç : Hay Allah neden kaybettiniz anlamadık.Dediğimiz her şeye uydunuz mu ? Çerezleri temizlediniz mi slota girmeden ?

Son aylarda bu şekildede kaç kişi yazdı haddi hesabı yok.Çer çöp siteler ne yapacaklarını şaşırdılar artık.
Banada wpdan yaziyorlar oyle direkt engelliyorum.hic kimse bulamamis garanti kazanc olayini onlar bulmuslar.o yuzden burda milletle ugrasiyorlar.ulan kus beyinli madem kesin kazancli bi durum buldun git somur siteleri niye burda millete yalamalik yapiyorsun.o kdr aalak iste o insanlar cin olmadan adam carpmaya calisiyorlar, ama bilmiyorlarki burdakilerin cogu onu suya goturur susuz geri getirir