Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Astrabetting ile Komedi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bunlar 780tl bakiyemi ödemedi kural çıkarıp durdular. Ben dedim 150 ödeyin konuları sileyim kabul etti ve sonrası :)
Biraz da biz eğelenelim di mi beyler?

Ekli dosyalar

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,673
20,168
113
Sadece 150 mi ödediler

Raven

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
457
83
iyi en azından 150 tl kurtarmışsın

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,907
467
83
birde sözden bahsediyor çakal böyle yerlerden oynamayın kalitesizlikte zirve yapmış dikkat edin

JuZzz

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
137
37
28
valla en azından 150 almışsın hee

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
ulan dolandırıcılık zeka ısıdır herkes yapamaz işte dolandıran adama saygı duycaksın bunlar harbı gerızekalı
Dost yanlış dusunuyon burda dolandırıcılık yapan lavuklar dışarda iki kelimeyi biaraya getiremeyen modeller emin ol benim tanıdığım bi arkadaş vardı instgram dolandırıcılığı yapiyodu bu kupon satma olayı lavuk dolandıra dolandıra şuan da moldava da yasiyo site açmış ama lavuğu gör malın önde gideni suratına tukurmezsin zeka adına bişey yok sadece bizim insanımız da kolay para kazanmayı sevdiği için böyleleri tokat atiyo yani anlıcagin zeka falan yok tamamen saf insan dolu ulkede o yani

Nidya90

🚢🚢🚢🚢
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
147
43
Dost yanlış dusunuyon burda dolandırıcılık yapan lavuklar dışarda iki kelimeyi biaraya getiremeyen modeller emin ol benim tanıdığım bi arkadaş vardı instgram dolandırıcılığı yapiyodu bu kupon satma olayı lavuk dolandıra dolandıra şuan da moldava da yasiyo site açmış ama lavuğu gör malın önde gideni suratına tukurmezsin zeka adına bişey yok sadece bizim insanımız da kolay para kazanmayı sevdiği için böyleleri tokat atiyo yani anlıcagin zeka falan yok tamamen saf insan dolu ulkede o yani
İş ortagim bak şu sifatta varmı dolandircak yüz düzgün insanlar ile.is yapın koçum benim images (4).jpeg

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
dolandırıcılıgın da sevıyelerı var dost yalan atıp para tokatlamak pale işi sırtlanlar tosuncuk gıbı olur tezgahı cok onceden kurar butun adımları hesaplar butun senaryoları tahmın edıp ona gore yenı senaryolar uretır ıbneyı 200 tl carptım demek dolandırıcılık degıl dost onun da bı serefi var yani karnım ac dedım adam bana acıdı para verdı dolandırdım bu farklı bı sey dolandırıcılık detay ıster gonul ıster zeka olmassa olmaz dost

Nidya90

🚢🚢🚢🚢
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
147
43
dolandırıcılıgın da sevıyelerı var dost yalan atıp para tokatlamak pale işi sırtlanlar tosuncuk gıbı olur tezgahı cok onceden kurar butun adımları hesaplar butun senaryoları tahmın edıp ona gore yenı senaryolar uretır ıbneyı 200 tl carptım demek dolandırıcılık degıl dost onun da bı serefi var yani karnım ac dedım adam bana acıdı para verdı dolandırdım bu farklı bı sey dolandırıcılık detay ıster gonul ıster zeka olmassa olmaz dost
Sizde bir sülünluk seziyorum

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Tmm dost büyük oynayanlar zeka sahibi ama bende sana diyom ki burdaki dolandırıcılar tras ali berber palenin önde gideni kendini kurnaz sanan antiloplara diyom burdaki

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
kısaca etiket atabilirdin dost yorma kendini bu kadar :D