Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Astrolog Meral Güven

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,123
42,463
113
İddialıyım fenerbahce 2 yıl ust üste sampiyon diyordu.simdiki halı bu, ağzından Allah eksik olmuyor ama Allah adamın a..na kor diyor.ne oldu la ağzını yaya yaya iddia ediyorum diyordun gevşek seni

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,642
3,114
113
Kaybi sadece yaratan bilir bunlar sadece kendince tahmin yapiorlar ya tutarsa

Rivaldo10

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
31
18
Bu diyeceğim durum seneler öncesindede vardı.Spor programları başta olmak üzere,bir astroloğa neden kim şampiyon olacak diye soru sorulur ? Astrologlar neden buna bilimsel veriler ortaya dökermişcesine cümleler kurarak ''bu takım şampiyon olacak'' der.Şaka gibi cidden.Bu tür sorulara cevap verenlerin amacı tamamen popüler olmak,gündemde olmak,ilgi ve alakayı üzerlerine çekmek ve bunlardan maddi-manevi faydalanmak,bunu biliyoruz.

Bu kadının bunca zamandır gündem olması o kadar saçmaydı ki.En son gözaltına alındı diye haberlerde dönüyordu,doğru mu bilmiyorum.

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,184
900
113
Uzun vadeli oranları açıp bakmıştır lig ortasında. O zamanlar FB şampiyon olur oranı 1.4 falandır. Tahmin diye söyleyeyim demiştir.

Nereden bilsin Eşekbahçemin Konya, Sivas, Alanya, Samsunla berabere kalacağını?

En az 200.000 TL yatan kuponum var son 3 ay içinde sadece FB yüzünden. Gerek gol atmayışları gerek Avrupa başarısızlıkları. Kimse kusura bakmasın hurmalar tırmalar durumu oluyor.

Takım tutmuyorum.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,123
42,463
113
Bu diyeceğim durum seneler öncesindede vardı.Spor programları başta olmak üzere,bir astroloğa neden kim şampiyon olacak diye soru sorulur ? Astrologlar neden buna bilimsel veriler ortaya dökermişcesine cümleler kurarak ''bu takım şampiyon olacak'' der.Şaka gibi cidden.Bu tür sorulara cevap verenlerin amacı tamamen popüler olmak,gündemde olmak,ilgi ve alakayı üzerlerine çekmek ve bunlardan maddi-manevi faydalanmak,bunu biliyoruz.

Bu kadının bunca zamandır gündem olması o kadar saçmaydı ki.En son gözaltına alındı diye haberlerde dönüyordu,doğru mu bilmiyorum.

Evet göz altına alındı.milleti kiskirttigi için.paylastigim videoyu görmedin mi? 2sinide izlersen ne kadar sahtekar bi şıllık olduğunu anliycaksin.ilk videoda Allah adamın hammina kor böyle diyor.2. videoda Allah'ım ben seni incitmek istemedim falan diyor.tam kahpe bu.gundemdeyken iyiydi milyonlarca takipçi kasarken iyiydi şimdi ağlıyor.bi çin ata sözü derki eşşeği siken osuruguna katlanır.sen bu durumu orda kenedinden emin ve iddaliyim derken dusunucekdin.felaket karaktersiz dönek bı surtuk bu.he bu arada senin sorunada cvp vereyim bro şimdi herkes hayatında biseyleri merak ediyor ama çoğunluğun merak ettiği ortak şeylerde var mesela ne zaman deprem olucak yada kik şampiyon olucak gibi gibi şimdi toplumumuzda futbol aşığı olduğu için en çok merak edilen şeyin ne olduğunu biliyor haberciler ve bu palavracilar topluma nasıl etki edeceklerini ilgi çekeceklerini çok iyi biliyorlar o yüzden futbol soruyorlar.ama bu kadın felaket gıcık ve sinir bozucu bı insan.fena tilt oldum buna onlar nasıl küfürler kardeş.hadi sinirlendin realde birine kendine hakim olamadın sövdun diyelim burası sosyal.medya abi hurda öyle Allah'ın adı ile birlikte küfür edemezsin ki sen bı bayansin bı bayan hiç bı şekilde böyle küfür etmemeli.

Rivaldo10

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
31
18
Evet göz altına alındı.milleti kiskirttigi için.paylastigim videoyu görmedin mi? 2sinide izlersen ne kadar sahtekar bi şıllık olduğunu anliycaksin.ilk videoda Allah adamın hammina kor böyle diyor.2. videoda Allah'ım ben seni incitmek istemedim falan diyor.tam kahpe bu.gundemdeyken iyiydi milyonlarca takipçi kasarken iyiydi şimdi ağlıyor.bi çin ata sözü derki eşşeği siken osuruguna katlanır.sen bu durumu orda kenedinden emin ve iddaliyim derken dusunucekdin.felaket karaktersiz dönek bı surtuk bu.he bu arada senin sorunada cvp vereyim bro şimdi herkes hayatında biseyleri merak ediyor ama çoğunluğun merak ettiği ortak şeylerde var mesela ne zaman deprem olucak yada kik şampiyon olucak gibi gibi şimdi toplumumuzda futbol aşığı olduğu için en çok merak edilen şeyin ne olduğunu biliyor haberciler ve bu palavracilar topluma nasıl etki edeceklerini ilgi çekeceklerini çok iyi biliyorlar o yüzden futbol soruyorlar.ama bu kadın felaket gıcık ve sinir bozucu bı insan.fena tilt oldum buna onlar nasıl küfürler kardeş.hadi sinirlendin realde birine kendine hakim olamadın sövdun diyelim burası sosyal.medya abi hurda öyle Allah'ın adı ile birlikte küfür edemezsin ki sen bı bayansin bı bayan hiç bı şekilde böyle küfür etmemeli.
Onu dün görmüştüm.Kadın normal birisi değil.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,123
42,463
113
Sağlam bi ceza yiyecek de Fenerliler bunu yaşatmayacak bi ömür boyu korku içinde yaşayacak
Aynen oyle ama hak etti bence.boyle hassas bi konuda boyle kendinden emin aciklama yapmiycaksin bide iddia ediyorum diyor.mars oluncada millete sovup allah kitap sovuyor kansiz orspu

Nakre1986

Donunu DÜŞÜNEn Kahraman olamaZ........
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
161
74
28
İddialıyım fenerbahce 2 yıl ust üste sampiyon diyordu.simdiki halı bu, ağzından Allah eksik olmuyor ama Allah adamın a..na kor diyor.ne oldu la ağzını yaya yaya iddia ediyorum diyordun gevşek seni
Bun bayan bayan mal bayan kasayı fener basmıştır ondan kendini bu kadar yırtı..

Sryklm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
271
172
43
Tahmini tutmadı diye kadını direk hain ilan ettiler bugün televizyonlar da yüzlerce spor yorumcusunun tahmininin 1 tanesinin tuttuğunu görmedim bu işten çuvalla para kazanıyor bu adamlar bir de Ahmet çakar denilen şaklaban fener sevillayi elesin bikini giyerim.dedi mesela hala spor yorumculuğu yapıyor ilginç

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,212
3,852
113
Korkudan altına ettim , gece rüyama girer kesin, bu ne çirkinlik , yazamıyorum , elim ayağım titriyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,123
42,463
113
Tahmini tutmadı diye kadını direk hain ilan ettiler bugün televizyonlar da yüzlerce spor yorumcusunun tahmininin 1 tanesinin tuttuğunu görmedim bu işten çuvalla para kazanıyor bu adamlar bir de Ahmet çakar denilen şaklaban fener sevillayi elesin bikini giyerim.dedi mesela hala spor yorumculuğu yapıyor ilginç
Bro ahmetle bu cok farkli mevzu bu tahminden ote bu astrolog yahu ahmet cakar sen ben gibi siradan insan.2sini ayni kefeye koyman ne derece dogru.iyi bnde tahmin yapiyorum bu kadini benimlemi kiyasliycaksin?ayrica ahmet cakarin demesinin cikmasi ile bununki birmi?bu cikar amacli kendini yukseltmek amacli yapdi bu isi ama ahmet cakarin isi bu yorum yapmak