Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Avusturya & Türkiye Tahminleriniz Nedir

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.45

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,845
747
113
Arkadaşlar gönul isterki Türkiye Avustralya yensin parçalasın ama malesef Avustralya farlı yenicek bence sizin görüşleriniz nedir

Kupon miktarı 1₺
Kupon oranı 1.45
Kupon kazancı 1.45₺

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,523
847
113
Avustralya baskent canberra
Avusturya baskent viyana

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,813
4,767
113
Eğer Portekiz maçındaki gibi bir oyun sergilersek bizi elek ederler. Orta saha ön alan baskısı yapabilirsek bir ihtimal turu geçebiliriz gibi geliyor bana eksiklerimiz de çok savunmamız sıkıntılı çok basit hatalar yapıyoruz bu adamlar bu hataları affetmeyecek bir takım şuanda ne olucak akşam görücez bakalım umarım kazanırız

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,845
747
113
Avustralya?
[/QUOTE
Eğer Portekiz maçındaki gibi bir oyun sergilersek bizi elek ederler. Orta saha ön alan baskısı yapabilirsek bir ihtimal turu geçebiliriz gibi geliyor bana eksiklerimiz de çok savunmamız sıkıntılı çok basit hatalar yapıyoruz bu adamlar bu hataları affetmeyecek bir takım şuanda ne olucak akşam görücez bakalım umarım kazanırız
Gönlümüz sevdamız türkiye fakat en az 2 /3 gol yeriz tahmin ediyorum

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
930
547
93
Berabere bitebilir uzatmalarda Avusturya alır

yasyn55

55
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,797
4,089
113
Uzatmalara gider, penaltılara kalır, eleriz .

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,984
9,607
113
Elek falan edemezler takima az güvenin bizdede iyi oyuncular mevcut hicbirsey belli olmaz hata yapmayan kazanır